Přihlásit / Registrace

Vasky otevřou další prodejnu a představí nové kolekce bot

Vasky slaví sedm let a chystají hned několik novinek. Po úspěšném otevření dvou nových prodejen přibude na jaře další a nebudou chybět ani nové produkty. Nahlédněte do zákulisí příprav a zjistěte, co všechno je letos v plánu.

Další kamenné prodejny

Abychom vám byli stále blíž a měli jste možnost prohlédnout si Vasky naživo i v dalších městech, postupně jsme v loňském a letošním roce rozšiřovali počet kamenných prodejen. K prodejnám v Praze, Brně a Ostravě jsme se vrátili zpět ke kořenům a otevřeli společný concept store ve Zlíně, kde se Vasky potkávají se značkami Wuders a Bagind. Od letošního února potom funguje i nová prodejna v Olomouci a na jaro je v plánu Hradec Králové. Jak ale Václav Staněk prozradil pro CzechCrunch, Hradcem Králové to zřejmě neskončí: „V kamenných prodejnách vidíme velký potenciál, proto přemýšlíme i nad další prodejnou v Praze.

Nejen o kamenných prodejnách potom mluvil i v článku magazínu Forbes, kde současně prozradil některé své další plány. „Důležitý je pro mě posun kupředu, nejen v rámci prodaných párů, ale také v rozšiřování produktového portfolia, týmu a výroben,“ uvedl Vašek.
Tip: O svých začátcích a možné expanzi nejen v rámci České republiky se Václav rozpovídal v Press klubu na Frekvenci 1.

Nová kolekce tenisek

Letošní jaro se ponese ve znamení novinek. Na produktové řady Teny a Veny navážeme hned dvěma novými kolekcemi tenisek. A plánujeme dál. Do budoucna chceme představit i modely z lehčích materiálů. „Plánujeme naši nabídku letní obuvi rozšířit také o boty čistě textilní. Kůže pro nás však bude stále primárním materiálem,“ prozradil Vašek pro CzechCrunch.

Limitka k 7. narozeninám

Možná už víte, že letos slavíme sedmé narozeniny. K této příležitosti jsme vytvořili limitovanou edici ručně šitých farmářek se zlatými detaily. Ty oslavují nejen sedm let našeho fungování, ale také lokální ruční výrobu, obuvnické řemeslo a zlaté ruce zlínských ševců a šiček. „Jsme rádi, že naše nová limitka ukazuje, že i přesto, že slavíme již sedmé narozeniny, nezapomínáme na to, kde naše cesta začala,“ upřesnil Marek Dobrý, marketingový ředitel Vasek, v článku magazínu Roklen24. Limitku si do vyprodání zásob můžete pořídit v našem e-shopu.
sdílet

Další příběhy

Budeme rekonstruovat prodejnu Na Příkopě

Budeme rekonstruovat prodejnu Na Příkopě

Naše největší prodejna v centru Prahy se od 16. března do začátku září dočasně uzavře.

Vánoční tipy na nejlepší Vasky pro muže

Vánoční tipy na nejlepší Vasky pro muže

Kouzelně prožité svátky tradičně předchází velký shon a vybrat báječný dárek může dát pěkně zabrat. Zvlášť pro muže, kteří často tvrdí, že nic nepotřebují. Nezoufejte! Vybrali jsme pro vás k Vánocům naše nejlepší Vasky pro muže. Tady jsou.

Vánoční rádce: 6 tipů na dárky pro ženy

Vánoční rádce: 6 tipů na dárky pro ženy

S Vánocemi na dosah ruky přichází i výzva najít ty nejlepší dárky pro své blízké. Ve Vaskách jsme se na to připravili a spěcháme vám na pomoc s pár tipy. Nevíte, co dát své drahé polovičce, mamince nebo babičce? Pojďme se na to podívat!

Adéla Mikulicová a její cesta ve Vaskách

Adéla Mikulicová a její cesta ve Vaskách

Z brigádnice retail manažerkou za pouhé tři roky

Výprodej pro Botas a 8 000 prodaných párů

Výprodej pro Botas a 8 000 prodaných párů

Naši snahu o záchranu legendární české firmy Botas jste možná zaznamenali. Abychom dali dohromady finance potřebné na odkoupení značky, spustili jsme výprodej pro Botas, který zlevnil vybrané Vasky až o 33 %.

Unikátní hodinky, které pomůžou dobré věci

Unikátní hodinky, které pomůžou dobré věci

Boty, kožené doplňky, oblečení a teď už i hodinky? Ve Vaskách se pořád něco děje. Zmíněné hodinky jsou ale skutečnou specialitou, protože existuje jen jeden jediný kus.

Vydejte se s námi do zlínské výroby

Vydejte se s námi do zlínské výroby

Malý náhled do zlínské výroby.

Limitovaná edice k 7. narozeninám Farm Limit 7

Limitovaná edice k 7. narozeninám Farm Limit 7

Sedm let, přes sto tisíc párů a miliarda kroků. Když jsem Vasky v roce 2016 zakládal, o těchto cílech jsem jen snil. Teď jsou realitou. Pro tuto speciální příležitost jsme nechali vyrobit limitovanou kolekci Farm Limit 7, která oslavuje sedm let našeho fungování.

Můj účet

Zapomněli jste heslo?

Vytvořit účet

Pohodlně sledujte vaše objednávky na jednom místě a mějte k nim snadný přístup.

Už máte svůj účet? Přihlásit se