Přihlásit / Registrace
Kolekce Kanvasky High o 500 Kč levněji už jen

Vasky otevřou další prodejnu a představí nové kolekce bot

Vasky slaví sedm let a chystají hned několik novinek. Po úspěšném otevření dvou nových prodejen přibude na jaře další a nebudou chybět ani nové produkty. Nahlédněte do zákulisí příprav a zjistěte, co všechno je letos v plánu.

Další kamenné prodejny

Abychom vám byli stále blíž a měli jste možnost prohlédnout si Vasky naživo i v dalších městech, postupně jsme v loňském a letošním roce rozšiřovali počet kamenných prodejen. K prodejnám v Praze, Brně a Ostravě jsme se vrátili zpět ke kořenům a otevřeli společný concept store ve Zlíně, kde se Vasky potkávají se značkami Wuders a Bagind. Od letošního února potom funguje i nová prodejna v Olomouci a na jaro je v plánu Hradec Králové. Jak ale Václav Staněk prozradil pro CzechCrunch, Hradcem Králové to zřejmě neskončí: „V kamenných prodejnách vidíme velký potenciál, proto přemýšlíme i nad další prodejnou v Praze.

Nejen o kamenných prodejnách potom mluvil i v článku magazínu Forbes, kde současně prozradil některé své další plány. „Důležitý je pro mě posun kupředu, nejen v rámci prodaných párů, ale také v rozšiřování produktového portfolia, týmu a výroben,“ uvedl Vašek.
Tip: O svých začátcích a možné expanzi nejen v rámci České republiky se Václav rozpovídal v Press klubu na Frekvenci 1.

Nová kolekce tenisek

Letošní jaro se ponese ve znamení novinek. Na produktové řady Teny a Veny navážeme hned dvěma novými kolekcemi tenisek. A plánujeme dál. Do budoucna chceme představit i modely z lehčích materiálů. „Plánujeme naši nabídku letní obuvi rozšířit také o boty čistě textilní. Kůže pro nás však bude stále primárním materiálem,“ prozradil Vašek pro CzechCrunch.

Limitka k 7. narozeninám

Možná už víte, že letos slavíme sedmé narozeniny. K této příležitosti jsme vytvořili limitovanou edici ručně šitých farmářek se zlatými detaily. Ty oslavují nejen sedm let našeho fungování, ale také lokální ruční výrobu, obuvnické řemeslo a zlaté ruce zlínských ševců a šiček. „Jsme rádi, že naše nová limitka ukazuje, že i přesto, že slavíme již sedmé narozeniny, nezapomínáme na to, kde naše cesta začala,“ upřesnil Marek Dobrý, marketingový ředitel Vasek, v článku magazínu Roklen24. Limitku si do vyprodání zásob můžete pořídit v našem e-shopu.
sdílet

Další příběhy

Adéla Mikulicová a její cesta ve Vaskách

Adéla Mikulicová a její cesta ve Vaskách

Z brigádnice retail manažerkou za pouhé tři roky

Výprodej pro Botas a 8 000 prodaných párů

Výprodej pro Botas a 8 000 prodaných párů

Naši snahu o záchranu legendární české firmy Botas jste možná zaznamenali. Abychom dali dohromady finance potřebné na odkoupení značky, spustili jsme výprodej pro Botas, který zlevnil vybrané Vasky až o 33 %.

Unikátní hodinky, které pomůžou dobré věci

Unikátní hodinky, které pomůžou dobré věci

Boty, kožené doplňky, oblečení a teď už i hodinky? Ve Vaskách se pořád něco děje. Zmíněné hodinky jsou ale skutečnou specialitou, protože existuje jen jeden jediný kus.

Vydejte se s námi do zlínské výroby

Vydejte se s námi do zlínské výroby

Malý náhled do zlínské výroby.

Limitovaná edice k 7. narozeninám Farm Limit 7

Limitovaná edice k 7. narozeninám Farm Limit 7

Sedm let, přes sto tisíc párů a miliarda kroků. Když jsem Vasky v roce 2016 zakládal, o těchto cílech jsem jen snil. Teď jsou realitou. Pro tuto speciální příležitost jsme nechali vyrobit limitovanou kolekci Farm Limit 7, která oslavuje sedm let našeho fungování.

Premiéra – kolekce Urban přinášející stylové mikiny a trika!

Premiéra – kolekce Urban přinášející stylové mikiny a trika!

První nová kolekce roku 2023 přinesla nový směr. Mikiny a trička z kolekce Urban jsou pro nás premiérou. To podstatné ale zůstalo – česká výroba, důraz na kvalitu a minimalistický design nevycházející z módy.

Rok 2022 podle Václava Staňka

Rok 2022 podle Václava Staňka

Rok 2022 byl pro všechny z nás v mnoha ohledech náročný. Když se za ním ale zpětně ohlížím, vidím, že ve Vaskách přesto přinesl i mnoho hezkého – a to především díky vaší podpoře a důvěře, kterou do nás už 6. rokem vkládáte. Moc vám za ni děkujeme.

České Vánoce: S lokálním dárkem nešlápnete vedle

České Vánoce: S lokálním dárkem nešlápnete vedle

Ve dvou se to prý lépe táhne – ale co teprve v šesti? Na letošní Vánoce jsme spojili síly s pěti dalšími českými značkami, abychom vám společně nabídli to nejlepší z lokální nabídky a ukázali, že pro krásné a kvalitní dárky nemusíte chodit daleko.

Můj účet

Zapomněli jste heslo?

Vytvořit účet

Pohodlně sledujte vaše objednávky na jednom místě a mějte k nim snadný přístup.

Už máte svůj účet? Přihlásit se