Přihlásit / Registrace
Oblíbené Kanvasky s 40% slevou do pondělí

Naše čerstvá novinka je jedním velkým vyslyšeným přáním. Nejen mnohých zákaznic, ale i našich milých šiček. Ty si k univerzálním Vaskám do města i na výlety přály i jedny speciální: Elegantní pár pro příležitosti, kdy je vzhled důležitější než nachozené kilometry. A tak přišly na svět baleríny Misty. V 5 barvách, aby si každá vybrala tu svoji, a ve velikostech 35–42.

Od nápadu po výrobu

Po letech výroby univerzálních párů, které sluší všem, si šičky v naší zlínské výrobě začaly pokládat otázku: Jak by asi vypadaly Vasky v čistě ženském provedení? A nezůstalo to jen u nápadu. Designér Martin společně se šičkami vyladil návrh tak, aby přesně odpovídal jejich představám, ty se pustily do výroby… A zanedlouho byly na světě kožené baleríny Misty.

Aside background image
Misty Black

Misty Black

1 999 Kč
Misty Pink

Misty Pink

1 999 Kč
Misty Vanilla

Misty Vanilla

1 999 Kč
Misty Blue

Misty Blue

1 999 Kč
Misty Red

Misty Red

1 999 Kč

Boty, ve kterých netlačí svědomí

Kromě kvality a stylu je při výběru bot zásadní i to, jakou stopu za sebou zanechaly ještě předtím, než byly poprvé obuty. A v tom jsou o krok napřed takové, které k vám necestovaly přes půl světa. Vasky jsou od špičky až po patu vyráběny v Česku a na Slovensku pomocí strojů, které pamatují generace ševců. Ale to nejzásadnější je lidský dotek. Každý pár vzniká díky ruční práci 12 šiček a ševců, kterým záleží na poctivém řemesle.

Aside background image

Elegance v každém kroku

Balerínky Misty byly stvořeny pro chvíle, kdy si příležitost či zvolený outfit žádá elegantní obutí, ale nechcete se omezovat nepohodlím vysokých podpatků. Krok s vámi udrží na svatbě i večírku, projdou s vámi ale i zcela obyčejným pracovním dnem. Jednoduchý vzhled bez zbytečných příkras dá vyniknout kvalitnímu provedení, které má na svědomí ruční výroba 12 šiček a ševců.

Misty Blue
Misty Blue

Na materiálu záleží

Pravá kůže stélky, svršku i podšívky se přizpůsobí vaší noze a zaručí prodyšnost a pohodlí. Hladké provedení navíc není náročné na údržbu, a tak se vám baleríny za správnou péči odmění dlouhou životností a mnoha společnými zážitky. Kam v nich vykročíte vy?

Misty Dark
Misty Dark

Můj účet

Zapomněli jste heslo?

Vytvořit účet

Pohodlně sledujte vaše objednávky na jednom místě a mějte k nim snadný přístup.

Už máte svůj účet? Přihlásit se