Přihlásit / Registrace

Custom Vasky

Staňte se designérem svých vlastních Custom tenisek. Váš originální návrh a naše tradiční ruční výroba dají vzniknout designovým a kvalitním teniskám, které budou unikátem. Žádné limity, pouze nekonečno kombinací. Navrhněte si vlastní boty se službou Custom Vasky.

Na rozdíl od běžných modelů Vasek, vás u Custom tenisek nebude omezovat navržený design. Důraz na poctivou výrobu a kvalitu materiálů zůstává. Přidává se možnost širokého výběru kůže i z módních vzorů, jako je hadí, krokodýlí nebo zlatá, a individuální grafiky. Nenechte se limitovat a udávejte svůj vlastní styl.

Design na míru

Pro speciální příležitost

Vyrobeno ve Zlíně

Výroba Custom Vasek krok po kroku

Cestu za vaším vysněným párem bot odstartuje samotný návrh vzhledu ve spolupráci s designérem Martinem Brnou. Náročný proces, při kterém je kladen důraz na každý milimetr, začíná u přenesení designu na kopyto a vytvoření šablon. Podle těch se následně ručně vyřezají jednotlivé dílce – jedna bota se může skládat i z 30 různých částí. Na ty se umístí vybraná grafika za pomoci tisku, laserování, nebo termoražby. Dílce se v předem daném pořadí precizně sešijí dohromady a bota se za pomoci velké síly natáhne na kopyto, aby se upevnil její tvar. Posledním krokem je přilepení podešve a obšití po celém obvodu.

Vaše jedinečné Vasky za celý proces projdou rukama až 10 zkušených ševců a věnují se jim i více než 40 hodin. Aby se s pečlivostí mohli věnovat každému detailu, doba výroby se pohybuje v rozmezí 8–10 týdnů.

Návrh designu

Návrh designu

Vytvoření unikátního designu podle vašich představ a přání.

Výběr kůže

Výběr kůže

Na výběr je z více než 30 druhů kůže i prémiových vzorů.

Tvorba šablon

Tvorba šablon

Precizně se vytvoří šablony, které jsou přesné na milimetr.

Vyřezání dílců

Vyřezání dílců

Podle šablon se na kůži obkreslí a vyřezají jednotlivé dílce.

Sešití dílů

Sešití dílů

V předem daném pořadí se dílce sešijí dohromady.

Natažení na kopyto

Natažení na kopyto

Ušitý vršek se silou natáhne na kopyto, aby se vytvaroval.

Přidání podešve

Přidání podešve

Posledním krokem je přilepení podešve a prošití po obvodu.

Originální balení

Originální balení

V balení naleznete také péči o boty, napínáky a rodný list.

Předání

Předání

Je možné osobně v Praze, Brně či Zlíně, nebo zaslání poštou.

Na co se můžete těšit?

Jedinečný pár bot, který od ostatních odlišuje nejen váš vlastní návrh, ale i precizní zpracování pod taktovkou designéra Martina Brny. Návrh vzhledu s ním osobně můžete řešit v Praze, Zlíně, Brně nebo online a domluvit se tak na každém detailu. Díky tomu vzniknou boty přesně podle vašich představ v originálním balení, kde do začátku naleznete i potřebnou péči a napínáky obuvi. Obujte boty, za kterými stojí i více než 40 hodin ruční práce.

Celková cena Custom Vasek se odvíjí od zvolených materiálů podle ceníku a pohybuje se v rozmezí od 16 999 Kč do 27 499 Kč – konečná částka bude upřesněna po výběru materiálů a dodání návrhu.

Ceník

Kolik Custom Vasky stojí?

Cena základního provedení je 16 999 Kč. Doplňkové služby vychází z našeho ceníku výše. Úhrada celkové ceny je rozdělena do dvou částí – záloha 4 000 Kč, která je splatná po objednání, a zbylý doplatek splatný před zahájením výroby.

Jaké jsou možnosti doručení?

Boty je po domluvě možné předat osobně v Praze, Brně nebo Zlíně, vyzvednout je na prodejnách, či zaslat prostřednictvím České pošty, kdy poštovné je v ceně.

Je možné Custom tenisky vrátit, nebo vyměnit?

Custom Vasky vzhledem ke svému unikátnímu provedení nelze vrátit. Je na ně však 2 roky záruka a je možné se při jakémkoliv problému vždy ozvat.

Vztahuje se na boty záruka?

Na boty je záruka dva roky, avšak s jakýmkoliv problémem se na nás i později můžete vždy obrátit.

Můj účet

Zapomněli jste heslo?

Vytvořit účet

Pohodlně sledujte vaše objednávky na jednom místě a mějte k nim snadný přístup.

Už máte svůj účet? Přihlásit se