Přihlásit se / Registrace
Z důvodu vládních opatření jsou naše prodejny v Brně, Ostravě a Zlíně otevřeny jen pro výdej objednávek od 15 do 19 hodin

Vrácení zboží a reklamace

Výměna nebo vrácení zboží

Pokud vám Vaše nové Vasky nesedí nebo zkrátka nevypadají podle Vašich představ, můžete je samozřejmě podle zákona do 30 dnů od zakoupení vrátit. Nezapomeňte však, že nás o této skutečnosti musíte informovat do 14 dnů od převzetí zboží.

Zboží je možné vrátit nebo vyměnit pouze v případě, že je nenošené, zabalené v originálním obalu a nejsou na něm viditelné známky používání. Pro rychlejší přijetí vráceného zboží prosím vyplňte Dokument pro vrácení nebo výměnu zboží a přiložte ho ke zboží. Svou objednávku můžete vrátit buď osobně na našich kamenných prodejnách v Praze, Brně, Ostravě a Zlíně, nebo nám ji můžete zaslat na adresu Vasky trade s.r.o., Šedesátá 7046, Zlín 760 01.

V případě výměny zboží platí stejné podmínky jako výše. Do přiloženého dokumentu prosím vyplňte, za jaké zboží chcete původní objednávku vyměnit a vše nám pošlete na adresu Vasky trade s.r.o., Šedesátá 7046, Zlín 760 01.

Možnost vrácení i výměny zaniká v případě, že si necháváte Vasky upravit podle vlastních požadavků, vyrobit na míru nebo u bot s iniciálami.

Dokument pro vrácení nebo výměnu zboží najdete ZDE.

Kompletní znění obchodních podmínek najdete ZDE.

*Omlouváme se, ale z důvodu vládních opatření, nelze v současné době Vasky vracet osobně na našich prodejnách. Děkujeme za pochopení.

Reklamace

Pokud mají Vaše Vasky nějakou závadu, je možné je za určitých podmínek reklamovat. Reklamace se řídí podle reklamačního řádu uvedeného níže. Pokud chcete zboží reklamovat, vyčištěné nám ho můžete donést společně s vyplněným reklamačním protokolem na jednu z našich kamenných prodejen v Praze, Brně, Ostravě a Zlíně, nebo jej zašlete poštou na adresu Vasky trade s.r.o., Šedesátá 7046, Zlín 760 01.

Boty po převzetí zkontrolujeme a následně vyhodnotíme, zda vznikl nárok na reklamaci. Opravitelné závady v nejkratším možném termínu opravíme a Vasky odešleme zpět na Vaši adresu na vlastní náklady. O výsledku reklamace Vás budeme informovat nejpozději do 30 dnů od přijetí reklamace do reklamačního řízení.

Reklamační protokol pro zaslání reklamace naleznete ZDE.

Reklamační řád naleznete ZDE.

*Omlouváme se, ale z důvodu vládních opatření, nelze v současné době Vasky reklamovat osobně na našich prodejnách. Děkujeme za pochopení.

Můj účet

Zapomněli jste heslo?

Vytvořit účet

Pohodlně sledujte vaše objednávky na jednom místě a mějte k nim snadný přístup.

Už máte svůj účet? Přihlásit se