Přihlásit se / Registrace

#dejtosvaskami

   

#dejtosvaskami. Letošní léto je příležitost se pořádně opřít do svých strachů. Skočte do toho naplno a přidejte se k Vasky výzvě! Ten pocit z překonání vlastních hranic za to stojí. To vám garantujeme. A nebojte se, nebudete na to sami!

12. 7.

Vašek přešel slackline ve výšce 28 m.

18. 7.

Anička a GoGo popírali gravitaci ve větrném tunelu.

25. 7.

I Gabriela získala nadhled na své obavy. V horkovzdušném balónu.

1. 8.

Marek vyletěl ze své komfortní zóny za 3,8 sekundy ve formuli.

16. 8.

Petr překročí své hranice a místy u toho bude i vzhůru nohama. Co ho čeká?

Ve kterých Vaskách se pustíte do své letní výzvy?

TIP NA LÉTO
Pantofle Cork Pink

Pantofle Cork Pink

1 399 Kč
TIP NA LÉTO
Cross Black

Cross Black

1 499 Kč
TIP NA LÉTO
Teny Caramel

Teny Caramel

2 699 Kč
Sany Pink

Sany Pink

1 699 Kč
Mary Dark

Mary Dark

1 299 Kč
Desert Brown

Desert Brown

2 899 Kč
TIP NA LÉTO
Teny White

Teny White

2 699 Kč
TIP NA LÉTO
Terry Blue

Terry Blue

3 199 Kč
Taylor Brown

Taylor Brown

2 799 Kč
Teny Blue

Teny Blue

2 699 Kč

Václav Staněk

Letní výzvu zahájil náš zakladatel Vašek. Založit v 17 letech firmu, to samo o sobě vyžadovalo kuráž. Tentokrát ale překonal jiný strach – ten z výšek. Balancoval totiž nad propastí na slackline ve výšce 28 metrů. I bez pevné půdy pod nohama ale zdárně přešel celých 26 metrů až na druhý konec. A pak zase zpátky.

A co na svou výzvu sám říkal? „Sportuji celý život, takže mi výzvy nejsou cizí. Ale když jsem stál na kraji skály a pode mnou nebylo nic než tenké lano, musím říct, že to s mou psychikou celkem zamávalo. Nezbylo mi ale než sebrat odvahu a prostě vyrazit. A i když se slackline pod nohama viklala a vzdálenost na druhou stranu se zdála nekonečná, ten pocit, když jsem konečně došel na konec, byl nepopsatelný.“

Pro jistý krok se obul do tenisek Teny Mint. Z poctivé kůže, aby mohla noha dýchat, a s anatomickou stélkou pro tu správnou oporu i v náročných situacích.

Aside background image

Anna Kadeřávková & Daniel Štrauch (GoGo)

Jako druzí ze své komfortní zóny vystoupili Anna Kadeřávková a GoGo. Ti do výzvy skočili po hlavě. Doslova. Právě tak se totiž vstupuje do větrného tunelu, kde je proud vzduchu o rychlosti 270 km/h vynesl do výšky. A než se vrátili nohama pevně na zem, čekalo je několik minut létání, otoček i divokých turbulencí.

Obuli se do kožených tenisek Teny. Natolik minimalistických, že se hodí ke všemu. Anička vykročila do neznáma v provedení White, GoGo zase v Teny Black.

Aside background image

Gabriela Drdošová

Z pořádného nadhledu na své obavy pohlédla i Gabča, která se proletěla v horkovzdušném balónu.

K oblakům vzlétla ve Vaskách Sany White. Kožených sandálech, které jsou díky anatomické stélce na den plný zážitků jako stvořené. Nohy v nich zkrátka nebolí.

Aside background image

Marek Lambora

Na Marka Lamboru nečekaly výšky, ale pořádná rychlost. Vyzkoušel si totiž pilotovat vůz Formule. Ručička na tachometru přesáhla 230 km/h a společně s ní bude stoupala i hladina adrenalinu. Ale přesně o tom letošní Vasky výzva je!

Marek šlápl na plyn v Leny Grey. Pohodlných kožených slip-onech, ve kterých může ze závodní dráhy klidně vyrazit rovnou na natáčení.

Aside background image

Petr Hybš (PedrosGame)

Další, kdo nechá strach daleko pod sebou, bude Pedro. Svoje kožené polobotky Derby Blue, dostatečně pohodlné pro dobrodružství i elegantní pro následnou návštěvu kavárny či baru, bude mít místy i vzhůru nohama. Z jeho zážitku by se mnohým podlomila kolena, ale Petr do toho jde naplno.

Aside background image

Vykročte i vy ze své komfortní zóny! Nemusíte zrovna plavat se žraloky ani skákat z letadla. Možná pro vás bude výzvou vylézt na horu, naučit se říkat „ne“ nebo ochutnat exotickou pochoutku. Každý z nás má hranice někde jinde. A tak to má být.

Můj účet

Zapomněli jste heslo?

Vytvořit účet

Pohodlně sledujte vaše objednávky na jednom místě a mějte k nim snadný přístup.

Už máte svůj účet? Přihlásit se