Přihlásit / Registrace
Kolekce Kanvasky High o 500 Kč levněji už jen

Každý má svou stopu

Našlapujete opatrně, skáčete do všeho po hlavě, nebo kráčíte na jistotu? Jarní kolekce Leny v podobě kožených slip on bot je inspirována tím, že #kazdymasvoustopu. Skočte do kožených nazouvacích bot a vydejte se svou vlastní cestou – s hrdostí, ale i respektem vůči těm, jejichž cesty se s tou vaší míjí. Která z jejich 6 barev bude ta vaše?

Ukažte svou barvu s jarní kolekcí Leny

Leny Pink

Leny Pink

2 599 Kč
Leny Black

Leny Black

2 599 Kč
Leny White

Leny White

2 599 Kč
Leny Blue

Leny Blue

2 599 Kč
Leny Grey

Leny Grey

2 599 Kč
Leny Dark

Leny Dark

2 599 Kč

Leny Pink

NĚŽNOST & HRAVOST

Díky kombinaci jemné růžové, minimalistického designu a koženého provedení budete mít v botníku vděčný kousek, který nelimituje sezóna, ani příležitost. Něžné dámské slip ony Leny Pink s vámi sladí krok ve vašich romantických chvílích, ale zároveň si díky nim budete jisté v kramflecích při celodenním kolotoči pracovních schůzek. Nenašlapujte, skočte do nich!

Aside background image

Leny Black

SEBEJISTOTA & ROZHODNOST

Elegantní slip on boty jsou jako ušité pro život plný kontrastů. Klidně v nich vyrazte sebejistým krokem. Díky jejich minimalistickému designu a maximalistickému stylu v nich nešlápnete vedle, ať už vás čeká den v kanceláři, nákupy, procházka nebo zábavné odpoledne v parku s dětmi a vnoučaty. Ve všech situacích si tak zachováte styl, aniž byste se museli vzdát pohodlí.

Aside background image

Leny Grey

VOLNOST

Zatímco si ostatní vážou tkaničky, vy jste o krok napřed. Kožené slip on Leny Grey jsme navrhli tak, aby vás nijak neomezovaly. Původně prázdninová festivalová obuv se pod rukama našich ševců a šiček proměnila v boty, které nelimituje sezóna, ani příležitost. Jen tak s vámi udrží v rozlétaném kolotoči aktivit krok.

Aside background image

Ruční výroba

Vasky ručně vyrábíme ve zlínské dílně s důrazem na kvalitu, detail a obuvnickou tradici.

Kvalitní materiály

Vyrábíme z kvalitních kůží od českých regionálních dodavatelů, které dobře známe.

Perfektní střihy

Propojujeme tradici obuvnického řemesla s dnešními trendy jednoduchých linií a neokoukaných barev.

Leny Blue

DOBRODRUŽSTVÍ

Nazouvací kožené boty Leny Blue se postarají o to, že neztratíte ani sekundu. Ať už v poslední možné chvíli dobíháte na letiště, vidíte se, jak už skáčete do vln nebo fascinovaně pozorujete interiér chrámu. Slip ony jsme navrhli tak, aby byly dostatečně pohodlné pro obdivování památek a stylové, aby vždy měly své místo ve vašem příručním zavazadle.

Aside background image

Leny White

DŮVĚRA & KLID

V bílých kožených slip on botách budete na své cestě zářit. Praktičnost není jejich super silnou stránkou, ale díky kvalitní hovězí kůži je s trochou péče udržíte zářivě bílé. Odmění se vám tím, jak bude extrémně snadné je nosit. Hodí se totiž ke všemu.

Aside background image

Leny Dark

JISTOTA

Kožené nazouvací boty Leny Dark jsme navrhli pro ty z vás, kteří jdou na jistotu. Pro ty, kteří netouží po botníku nabitém obuví pro každou příležitost. Černé dámské i pánské slip ony jsou obuví pro každou příležitost, a to i díky praktické černé podrážce. Ruční výroba a řemeslná kvalita z nich dělá boty, ve kterých budete moct hrdě kráčet svou stopou několik let.

Aside background image

Můj účet

Zapomněli jste heslo?

Vytvořit účet

Pohodlně sledujte vaše objednávky na jednom místě a mějte k nim snadný přístup.

Už máte svůj účet? Přihlásit se