Přihlásit se / Registrace
Při nákupu nad 3 500 Kč doprava zdarma

Vasky & Tonak

České značky, světový design

Nenásledujte trendy. Určujte svůj styl! Společná kolekce Vasky × Tonak je naprosto minimalistická a nadčasová, a tak nechává prostor pro vlastní vyjádření. Ať už je zrovna v módě cokoliv. Hlavní hvězdou jste přece vy! A hned v závěsu poctivá ruční výroba českých ševců a kloboučníků, kteří každému kousku věnovali mnoho hodin péče.

.

Ikonické Chelsea boty

Zdánlivě jednoduché, přitom maximálně propracované – to jsou Vasky Chelsea z pravé kůže. Obujete je v mžiku a můžete vyrazit. Na nákupy, na meeting, na večeři. Stylově doplní elegantní outfit a povýší ten ležérní. Každý pár prošel 12 páry zkušených rukou zlínských ševců a je vyroben z kvalitní kůže. Obout můžete variantu Black, Brown nebo Caramel.

Aside background image

Chelsea | Vasky

NOVINKA
Chelsea Black

Chelsea Black

3 699 Kč
NOVINKA
Chelsea Caramel

Chelsea Caramel

3 699 Kč
NOVINKA
Chelsea Dark Brown

Chelsea Dark Brown

3 699 Kč
LIMITOVANÁ EDICE
NOVINKA
Klobouk Fedora Arte Black x Tonak

Klobouk Fedora Arte Black x Tonak

3 499 Kč
LIMITOVANÁ EDICE
NOVINKA
Klobouk Fedora Arte Brown x Tonak

Klobouk Fedora Arte Brown x Tonak

3 499 Kč

Tonak klobouk pro vytvoření nadčasového dua

Elegantní, nebo ležérní? S kloboukem Fedora Arte můžete měnit styl den po dni. Přizpůsobí se. Sluší mu to totiž s křivákem, elegantním trenčkotem, oblekem i se šaty. Plstěná Fedora z králičí srsti je propracovaná do nejmenšího detailu, a to zásluhou novojičínských kloboučníků, kteří každý kus za pomoci ohně, vody i horkého vzduchu vyrábějí celý ručně. A na závěr jej opatří koženým řemínkem a přidají potní pásek, který zdobí logo Vasek i Tonaku. Nasaďte i vy Fedoru Arte! K dostání je v provedení Black a Brown.

Aside background image

To nejlepší z českého řemesla

U modelů, které oslňují zdánlivou jednoduchostí, je o to důležitější kvalitní propracování. A my jsme rádi, že jsme pro novou kolekci spojili síly právě s Tonakem. Firmou, kde stejně jako ve Vaskách hraje prim poctivá ruční výroba a léty ověřené řemeslo, jehož tradice v Tonaku sahá až do roku 1799. Jak se toto spojení promítlo do výsledku, to už se podívejte sami – třeba s celou sadou Vasky × Tonak, kterou oproti jednotlivým modelům pořídíte o 500 Kč výhodněji.Nenechte trendy, aby určovaly váš krok – jděte svou vlastní cestou!

.

Můj účet

Zapomněli jste heslo?

Vytvořit účet

Pohodlně sledujte vaše objednávky na jednom místě a mějte k nim snadný přístup.

Už máte svůj účet? Přihlásit se