Přihlásit / Registrace
Oblíbené tenisky Vasky v šedé : Teny Grey nyní v předprodeji

Limitovaná edice

Vasky slaví 7 let

Sedm let. Tak dlouho už ve zlínské dílně, pod rukama zkušených šiček a ševců, vznikají Vasky. Narozeninová edice je kombinací ikonického modelu farmářek, který stál na počátku cesty, a poctivé ševcoviny. Detaily v barvě odkazující na zlaté ruce těch, co pro vás farmářky vyrobili, jí dodávají na výjimečnosti. Stejně jako ručně vyražená číslice, která připomíná, jak dlouho už s námi lokální řemeslo podporujete. Abychom tomu dodali tu správnou symboliku, budeme Farm Limit 7 prodávat jen 7 dnů.

Farm Limit 7

Při výběru modelu pro speciální narozeninovou edici Farm Limit 7 byly farmářky jasnou volbou. Představují bestseller, jehož design ani výrobu jsme nezměnili. A to i přes náročnost výroby, kde zůstáváme věrni tradici a pro delší životnost k sobě prošíváme spodní a svrchní část boty po celém obvodu. Useň v tmavě hnědé, lesklé barvě je krásná na pohled, navíc jde o pevný a prodyšný materiál, který se dokonale přizpůsobí právě vaší noze. A ta vůně poctivosti při prvním otevření krabice!

LIMITOVANÁ EDICE
Farm Limit 7

Farm Limit 7

3 777 Kč
Aside background image

Zlaté ruce mistrů ovládajících ševcovské řemeslo

Zlatá barva má pro nás zásadní význam. Představuje zlaté dno řemeslné výroby, a právě proto jsme ji zvolili na kontrastní detaily u limitované edice farmářek. Vzdáváme tak hold těm, bez kterých by Vasky nebyly Vaskami. Ve zlaté barvě jsme na boty ručně vyrazili číslici 7. Symboliku bude mít hlavně pro vás, nijak ale nepoutá pozornost a nenaruší váš outfit.

LIMITOVANÁ EDICE
Farm Limit 7

Farm Limit 7

3 777 Kč
Aside background image

Narozeninové balení farmářek z limitované edice

Slavnostní je i balení naší speciální narozeninové edice. K vašemu novému páru obdržíte i certifikát podepsaný Václavem Staňkem a náhradní pár tmavě hnědých voskovaných tkaniček, abyste si sami mohli vybrat, která barva padne k farmářkám lépe.

Můj účet

Zapomněli jste heslo?

Vytvořit účet

Pohodlně sledujte vaše objednávky na jednom místě a mějte k nim snadný přístup.

Už máte svůj účet? Přihlásit se