Přihlásit / Registrace

Vasky × Tonak

Lokální značky, světový design

Nenásledujte trendy. Určujte svůj styl! Společná kolekce Vasky × Tonak je úplně minimalistická a nadčasová, a tak nechává prostor na vlastní vyjádření. Nech už je právě v módě cokoliv, hlavní hvězdou jste přece vy! A hned v závěsu poctivá ruční výroba českých obuvníků a kloboučníků, kteří každému kousku věnovali množství hodin a péče.

Na nohy Vasky Chelsea

Zdánlivě jednoduché, přitom maximálně propracované - to jsou Vasky Chelsea z pravé kůže. Obujete je za okamžik a můžete vyrazit. Na nákupy, na meeting, na večeři. Stylově doplní elegantní outfit a povýší ten ležérní. Každý pár prošel 12 páry zkušených rukou zlínských obuvníků a je vyrobený z kvalitní kůže. Obout můžete variantu Black, Caramel nebo Brown.

Aside background image

Chelsea | Vasky

Chelsea Black

Chelsea Black

3 699 Kč
Chelsea Caramel

Chelsea Caramel

3 699 Kč
Chelsea Dark Brown

Chelsea Dark Brown

3 699 Kč
Klobouk Fedora Arte Brown x Tonak

Klobouk Fedora Arte Brown x Tonak

3 499 Kč

Na hlavu Fedoru Arte × Tonak

Elegantní nebo ležérní? S kloboukem Fedora Arte můžete měnit styl den po dni. Přizpůsobí se. Přistane mu to totiž s kožíškem, elegantním trenčkotem, oblekem i se šaty. Plstěná Fedora z králičí srsti je propracována do nejmenšího detailu, a to zásluhou novojičínských kloboučníků, kteří každý kus za pomoci ohně, vody i horkého vzduchu vyrábějí celý ručně. A na závěr ho ozdobí koženým řemínkem a přidají potní opasek, který zdobí logo Vasek i Tonaku. Nasaďte i vy Fedoru Arte! Dostupná je v provedení Black a Brown.

Klobouk Fedora Arte Brown x Tonak

Klobouk Fedora Arte Brown x Tonak

3 499 Kč
Aside background image

To nejlepší z českého řemesla

U modelů, které oslňují zdánlivou jednoduchostí, je o to důležitější kvalitní propracování. A my jsme rádi, že jsme pro novou kolekci spojili síly právě s Tonakem. Firmou, kde stejně jako ve Vaskách je nejdůležitější poctivá ruční výroba a léty prověřené řemeslo, jehož tradice v Tonaku sahá až do roku 1799. Jak se toto spojení promítlo do výsledku, to už se podívejte sami - například s celou sadou Vasky × Tonak.

Můj účet

Zapomněli jste heslo?

Vytvořit účet

Pohodlně sledujte vaše objednávky na jednom místě a mějte k nim snadný přístup.

Už máte svůj účet? Přihlásit se