Přihlásit se / Registrace

Cestujme spolu

Ti, co ve Vaskách kráčí, v nich už stihli objevit 55 zemí. Letošní léto ale měníme původní plán, kdy jsme snili, že s vámi projdou celý svět.

Skočte s námi do česko – slovenského léta.
Točená zmrzlina, táboráky, koupání v rybníku, spaní pod širákem, východy slunce na samotě, objevování kouzelných míst, Vasky a vy.

Stejně jako léto před námi, je i mapa Česka a Slovenska zatím nepopsaným listem. Postupně na ni budeme přidávat tipy, kam stojí za to se vydat. Budeme rádi, když přidáte svůj krok k dílu. Využijte cestu instagramu s hashtagem #vaskynacestach nebo nám napište e-mail.

VASKY NA TOULKY PO MĚSTECH A PAMÁTKÁCH

Kožené Vasky tenisky a slip ony jsme navrhli tak, aby byly dostatečně pohodlné na výlety po městě, stylové, aby si vždy zasloužily místo v příručním zavazadle nebo batohu, a to i díky všestrannosti, protože vás v nich (nejenom) na cestách nečeká žádné módní faux pas. Ať už zvolíte jakýkoliv model, nehrozí, že by vás v něm nechtěli pustit do lepší restaurace, kterou při toulkách objevíte.

Teny White

Teny White

2 699 Kč
Aside background image

VASKY DO PŘÍRODY

Kožené sandály Cross jsou inspirovány prosbami našich zákazníků a vším, co máme sami na létě nejraději. Jde o lehké, vzdušné boty, které zároveň poskytnou správnou oporu a pohodlí, i když jste celý den v pohybu. Díky pevné patě v nich zvládnete šumavskou túru nebo výšlap na vyhlídku. Navíc, oproti tradičním outdoorovým sandálům doplní váš outfit i v případech, kdy nejste zastánci ryze sportovního oblečení.

Tip na léto
Cross Black

Cross Black

1 499 Kč
Aside background image

VASKY DO HOR

Kožené pohorky Batky a Highland jsme stvořili pro objevování a dobývání. Po prvních kilometrech se perfektně přizpůsobí noze, podrážka vás podrží na kamenech a speciální jazyk bot poskytne oporu a ochranu před nástrahami nejpříznivějšího prostředí. Zvládnou s výšlapy na vrchol, skákání přes kameny i sestup do údolí.

Batky Brown

Batky Brown

2 799 Kč
Aside background image
#VASKYNACESTACH

Nepřestáváme objevovat

Novohradské hory s cestovatelem Michalem Petrů

Objevte s námi tak trochu zapomenutý kraj Novohradských hor. Jednu z posledních ukázek české divočiny s nedotčenými lesy, rozlehlými loukami s kvítím, šumějícími potoky a rybníky, na kterých se zrcadlí okouzlující západy slunce. Průvodcem bude Michal Petrů (@losmichalos), který má oblast prochozenou křížem krážem.

Přečíst si

Objevte Zlín s naším Vaškem

Kam jinam se v rámci česko-slovenského léta první vydat než do Zlína, města obuvi, které je i domovem Vasek. Zeptali jsme se proto našeho Vaška, jaká jsou jeho oblíbená místa a co ve Zlíně a jeho okolí rozhodně neminout, i když to třeba v průvodci nenajdete.

Přečíst si

Můj účet

Zapomněli jste heslo?

Vytvořit účet

Pohodlně sledujte vaše objednávky na jednom místě a mějte k nim snadný přístup.

Už máte svůj účet? Přihlásit se