Přihlásit / Registrace
Kolekce Kanvasky High o 500 Kč levněji už jen

Adéla Mikulicová a její cesta ve Vaskách

O Vaskách poprvé slyšela na střední. V té době brigádničila hlavně v barech nebo kavárnách a o změně oboru původně vůbec nepřemýšlela. Na popud kamarádky ale zašla na pohovor do brněnské pobočky Vasek a tím udělala první krok na své nové profesní cestě.
Adél začínala jako brigádnice, později se ujala vedení brněnské prodejny i celého jejího týmu a dnes je retail manažerkou pro Čechy. Na vedoucí pozici se dostala ještě v původní prodejně, kterou Vasky sdílely s Bagindem. Jak sama říká, mít pod sebou obě značky, zvládnout náročné covidové období a ještě to celé skloubit se studiem byla pořádná jízda. Ale všechno s přehledem zvládá a byla i u toho, když se Vasky v Brně osamostatnily a přestěhovaly do krásných prostor ve Starobrněnské ulici nad „Zelňákem“.

A co Adél říká o práci ve Vaskách?

„Neberu to jen jako práci. Je to něco, co mě baví – a dávám do toho kus sebe. Ráda denně potkávám naše skvělé zákazníky a nabízím jim produkt, kterému stoprocentně věřím a mám ho odzkoušený. Vidím, kde a jak naše boty vznikají a sama je nesundám z nohou. Baví mě, když za sebou vidím kus odvedené práce a mohu se každým krokem posouvat blíže k cíli. Je skvělé, že mohu předávat dál náš příběh.

Ve Vaskách jsem potkala tým skvělých lidí se srdcem na pravém místě. Každý, s kým jsem během té doby spolupracovala, ať už to bylo z marketingu, logistiky nebo prodejny, mi něco dal – a toho si moc vážím. Jsem vděčná, že i bez zkušeností, jen s velkým zápalem, jsem před třemi roky dostala takovou šanci.“

Chceš se své šance chopit i ty a vyprávět spolu s námi příběh zlínské obuvnické značky? Třeba máme ve svých řadách místo právě pro tebe.

sdílet

Další příběhy

Výprodej pro Botas a 8 000 prodaných párů

Výprodej pro Botas a 8 000 prodaných párů

Naši snahu o záchranu legendární české firmy Botas jste možná zaznamenali. Abychom dali dohromady finance potřebné na odkoupení značky, spustili jsme výprodej pro Botas, který zlevnil vybrané Vasky až o 33 %.

Unikátní hodinky, které pomůžou dobré věci

Unikátní hodinky, které pomůžou dobré věci

Boty, kožené doplňky, oblečení a teď už i hodinky? Ve Vaskách se pořád něco děje. Zmíněné hodinky jsou ale skutečnou specialitou, protože existuje jen jeden jediný kus.

Vydejte se s námi do zlínské výroby

Vydejte se s námi do zlínské výroby

Malý náhled do zlínské výroby.

Vasky otevřou další prodejnu a představí nové kolekce bot

Vasky otevřou další prodejnu a představí nové kolekce bot

Vasky slaví sedm let a chystají hned několik novinek. Po úspěšném otevření dvou nových prodejen přibude na jaře další a nebudou chybět ani nové produkty. Nahlédněte do zákulisí příprav a zjistěte, co všechno je letos v plánu.

Limitovaná edice k 7. narozeninám Farm Limit 7

Limitovaná edice k 7. narozeninám Farm Limit 7

Sedm let, přes sto tisíc párů a miliarda kroků. Když jsem Vasky v roce 2016 zakládal, o těchto cílech jsem jen snil. Teď jsou realitou. Pro tuto speciální příležitost jsme nechali vyrobit limitovanou kolekci Farm Limit 7, která oslavuje sedm let našeho fungování.

Premiéra – kolekce Urban přinášející stylové mikiny a trika!

Premiéra – kolekce Urban přinášející stylové mikiny a trika!

První nová kolekce roku 2023 přinesla nový směr. Mikiny a trička z kolekce Urban jsou pro nás premiérou. To podstatné ale zůstalo – česká výroba, důraz na kvalitu a minimalistický design nevycházející z módy.

Rok 2022 podle Václava Staňka

Rok 2022 podle Václava Staňka

Rok 2022 byl pro všechny z nás v mnoha ohledech náročný. Když se za ním ale zpětně ohlížím, vidím, že ve Vaskách přesto přinesl i mnoho hezkého – a to především díky vaší podpoře a důvěře, kterou do nás už 6. rokem vkládáte. Moc vám za ni děkujeme.

České Vánoce: S lokálním dárkem nešlápnete vedle

České Vánoce: S lokálním dárkem nešlápnete vedle

Ve dvou se to prý lépe táhne – ale co teprve v šesti? Na letošní Vánoce jsme spojili síly s pěti dalšími českými značkami, abychom vám společně nabídli to nejlepší z lokální nabídky a ukázali, že pro krásné a kvalitní dárky nemusíte chodit daleko.

Můj účet

Zapomněli jste heslo?

Vytvořit účet

Pohodlně sledujte vaše objednávky na jednom místě a mějte k nim snadný přístup.

Už máte svůj účet? Přihlásit se