Přihlásit / Registrace

Adéla Mikulicová a její cesta ve Vaskách

O Vaskách poprvé slyšela na střední. V té době brigádničila hlavně v barech nebo kavárnách a o změně oboru původně vůbec nepřemýšlela. Na popud kamarádky ale zašla na pohovor do brněnské pobočky Vasek a tím udělala první krok na své nové profesní cestě.
Adél začínala jako brigádnice, později se ujala vedení brněnské prodejny i celého jejího týmu a dnes je retail manažerkou pro Čechy. Na vedoucí pozici se dostala ještě v původní prodejně, kterou Vasky sdílely s Bagindem. Jak sama říká, mít pod sebou obě značky, zvládnout náročné covidové období a ještě to celé skloubit se studiem byla pořádná jízda. Ale všechno s přehledem zvládá a byla i u toho, když se Vasky v Brně osamostatnily a přestěhovaly do krásných prostor ve Starobrněnské ulici nad „Zelňákem“.

A co Adél říká o práci ve Vaskách?

„Neberu to jen jako práci. Je to něco, co mě baví – a dávám do toho kus sebe. Ráda denně potkávám naše skvělé zákazníky a nabízím jim produkt, kterému stoprocentně věřím a mám ho odzkoušený. Vidím, kde a jak naše boty vznikají a sama je nesundám z nohou. Baví mě, když za sebou vidím kus odvedené práce a mohu se každým krokem posouvat blíže k cíli. Je skvělé, že mohu předávat dál náš příběh.

Ve Vaskách jsem potkala tým skvělých lidí se srdcem na pravém místě. Každý, s kým jsem během té doby spolupracovala, ať už to bylo z marketingu, logistiky nebo prodejny, mi něco dal – a toho si moc vážím. Jsem vděčná, že i bez zkušeností, jen s velkým zápalem, jsem před třemi roky dostala takovou šanci.“

Chceš se své šance chopit i ty a vyprávět spolu s námi příběh zlínské obuvnické značky? Třeba máme ve svých řadách místo právě pro tebe.

sdílet

Další příběhy

Budeme rekonstruovat prodejnu Na Příkopě

Budeme rekonstruovat prodejnu Na Příkopě

Naše největší prodejna v centru Prahy se od 16. března do začátku září dočasně uzavře.

Vánoční tipy na nejlepší Vasky pro muže

Vánoční tipy na nejlepší Vasky pro muže

Kouzelně prožité svátky tradičně předchází velký shon a vybrat báječný dárek může dát pěkně zabrat. Zvlášť pro muže, kteří často tvrdí, že nic nepotřebují. Nezoufejte! Vybrali jsme pro vás k Vánocům naše nejlepší Vasky pro muže. Tady jsou.

Vánoční rádce: 6 tipů na dárky pro ženy

Vánoční rádce: 6 tipů na dárky pro ženy

S Vánocemi na dosah ruky přichází i výzva najít ty nejlepší dárky pro své blízké. Ve Vaskách jsme se na to připravili a spěcháme vám na pomoc s pár tipy. Nevíte, co dát své drahé polovičce, mamince nebo babičce? Pojďme se na to podívat!

Výprodej pro Botas a 8 000 prodaných párů

Výprodej pro Botas a 8 000 prodaných párů

Naši snahu o záchranu legendární české firmy Botas jste možná zaznamenali. Abychom dali dohromady finance potřebné na odkoupení značky, spustili jsme výprodej pro Botas, který zlevnil vybrané Vasky až o 33 %.

Unikátní hodinky, které pomůžou dobré věci

Unikátní hodinky, které pomůžou dobré věci

Boty, kožené doplňky, oblečení a teď už i hodinky? Ve Vaskách se pořád něco děje. Zmíněné hodinky jsou ale skutečnou specialitou, protože existuje jen jeden jediný kus.

Vydejte se s námi do zlínské výroby

Vydejte se s námi do zlínské výroby

Malý náhled do zlínské výroby.

Vasky otevřou další prodejnu a představí nové kolekce bot

Vasky otevřou další prodejnu a představí nové kolekce bot

Vasky slaví sedm let a chystají hned několik novinek. Po úspěšném otevření dvou nových prodejen přibude na jaře další a nebudou chybět ani nové produkty. Nahlédněte do zákulisí příprav a zjistěte, co všechno je letos v plánu.

Limitovaná edice k 7. narozeninám Farm Limit 7

Limitovaná edice k 7. narozeninám Farm Limit 7

Sedm let, přes sto tisíc párů a miliarda kroků. Když jsem Vasky v roce 2016 zakládal, o těchto cílech jsem jen snil. Teď jsou realitou. Pro tuto speciální příležitost jsme nechali vyrobit limitovanou kolekci Farm Limit 7, která oslavuje sedm let našeho fungování.

Můj účet

Zapomněli jste heslo?

Vytvořit účet

Pohodlně sledujte vaše objednávky na jednom místě a mějte k nim snadný přístup.

Už máte svůj účet? Přihlásit se