Přihlásit / Registrace
Oblíbené Kanvasky s 40% slevou do pondělí

Limitovaná edice k 7. narozeninám Farm Limit 7

Sedm let, přes sto tisíc párů a miliarda kroků. Když jsem Vasky v roce 2016 zakládal, o těchto cílech jsem jen snil. Teď jsou realitou. Pro tuto speciální příležitost jsme nechali vyrobit limitovanou kolekci Farm Limit 7, která oslavuje sedm let našeho fungování. Oslavuje obuvnické řemeslo. Oslavuje lokální ruční výrobu, která dává vzniknout našim botám. A v neposlední řadě oslavuje to, bez čeho by Vasky nebyly Vaskami – lidský dotek, který je v dnešní době tak vzácný a důležitý.

Farmářky – od počátku Vasek bestsellerem

Před 7 lety jsem chtěl přijít s modelem, který dobře vypadá a hodně vydrží. Volba padla na farmářky s designem zapadajícím do městského stylu a podešví, která zvládla i výšlap do přírody. Dá se říct, že i přes nové kolekce, jsou stále symbolem Vasek. Za celou dobu jsme tak jejich design ani výrobu nezměnili. A to i přes náročnost procesu, kde zůstáváme věrni tradici. Na jednom páru se podílí až 12 ševců a v jednom z posledních kroků výroby se spodní a svrchní část boty prošije. Díky tomu docílíme delší životnosti a perfektnímu přizpůsobení se boty vaší noze.

LIMITOVANÁ EDICE
Farm Limit 7

Farm Limit 7

3 777 Kč
Aside background image

Zlaté ruce našich ševců

Mnohokrát jsme ve Vaskách mluvili o ševcovině jako o umění. Stojím si za tím každým dnem. Píle a maximální soustředění je společně s mistrovským ovládnutím řemesla za každým krokem výroby. Záleží na každém švu, při napínání boty na spodkové dílně jde zas o každý milimetr. Zlatá barva odkazující na zlaté ruce těch, kteří pro vás farmářky vyráběli, tak byla pro limitovanou edici jasnou volbou.

Ručně vyražená číslice 7

Jedním z detailů ve zlaté barvě je ručně vyražená číslice sedm, která ve mně vyvolává pocit vděčnosti. Vasky jsem prodával po kavárnách, teď si pro ně zákazníci chodí do pěti krásných prodejen. Za sedm let je obulo přes 130 000 zákazníků, kteří v nich objevují celý svět. Podařilo se nám rozšířit výrobu i na Slovensko, do Partizánského – města s baťovskou tradicí. Každý krok nás posouvá blíže cíli, který jsme si předsevzali. Pokračovat v tradici ševcovského řemesla a snaze navrátil mu slávu, kterou si zaslouží. Pevně věřím, že si v limitované edici Farm Limit 7 uvědomíte, že jste nedílnou součástí tohoto příběhu. Děkuji vám za vaši podporu.

- Václav Staněk

sdílet

Další příběhy

Budeme rekonstruovat prodejnu Na Příkopě

Budeme rekonstruovat prodejnu Na Příkopě

Naše největší prodejna v centru Prahy se od 16. března do začátku září dočasně uzavře.

Vánoční tipy na nejlepší Vasky pro muže

Vánoční tipy na nejlepší Vasky pro muže

Kouzelně prožité svátky tradičně předchází velký shon a vybrat báječný dárek může dát pěkně zabrat. Zvlášť pro muže, kteří často tvrdí, že nic nepotřebují. Nezoufejte! Vybrali jsme pro vás k Vánocům naše nejlepší Vasky pro muže. Tady jsou.

Vánoční rádce: 6 tipů na dárky pro ženy

Vánoční rádce: 6 tipů na dárky pro ženy

S Vánocemi na dosah ruky přichází i výzva najít ty nejlepší dárky pro své blízké. Ve Vaskách jsme se na to připravili a spěcháme vám na pomoc s pár tipy. Nevíte, co dát své drahé polovičce, mamince nebo babičce? Pojďme se na to podívat!

Adéla Mikulicová a její cesta ve Vaskách

Adéla Mikulicová a její cesta ve Vaskách

Z brigádnice retail manažerkou za pouhé tři roky

Výprodej pro Botas a 8 000 prodaných párů

Výprodej pro Botas a 8 000 prodaných párů

Naši snahu o záchranu legendární české firmy Botas jste možná zaznamenali. Abychom dali dohromady finance potřebné na odkoupení značky, spustili jsme výprodej pro Botas, který zlevnil vybrané Vasky až o 33 %.

Unikátní hodinky, které pomůžou dobré věci

Unikátní hodinky, které pomůžou dobré věci

Boty, kožené doplňky, oblečení a teď už i hodinky? Ve Vaskách se pořád něco děje. Zmíněné hodinky jsou ale skutečnou specialitou, protože existuje jen jeden jediný kus.

Vydejte se s námi do zlínské výroby

Vydejte se s námi do zlínské výroby

Malý náhled do zlínské výroby.

Vasky otevřou další prodejnu a představí nové kolekce bot

Vasky otevřou další prodejnu a představí nové kolekce bot

Vasky slaví sedm let a chystají hned několik novinek. Po úspěšném otevření dvou nových prodejen přibude na jaře další a nebudou chybět ani nové produkty. Nahlédněte do zákulisí příprav a zjistěte, co všechno je letos v plánu.

Můj účet

Zapomněli jste heslo?

Vytvořit účet

Pohodlně sledujte vaše objednávky na jednom místě a mějte k nim snadný přístup.

Už máte svůj účet? Přihlásit se