Přihlásit / Registrace
Kolekce Kanvasky High o 500 Kč levněji už jen

České Vánoce: S lokálním dárkem nešlápnete vedle

Ve dvou se to prý lépe táhne – ale co teprve v šesti? Na letošní Vánoce jsme spojili síly s pěti dalšími českými značkami, abychom vám společně nabídli to nejlepší z lokální nabídky a ukázali, že pro krásné a kvalitní dárky nemusíte chodit daleko.

Lokálně od hlavy až po paty

Ve společném humorném spotu „České Vánoce“ zjistíte, že u místních značek můžete sebe i své blízké obléct od hlavy až po paty. Na obrazovce vás totiž nejdříve tak trochu zaskočí naháč, který však rychle objeví pohodlné trenýrky i hřejivý župan na Trenyrkarna.cz. Na nohy obuje poctivé kožené Vasky a na záda hodí praktický batoh Bagind, se kterým vyrazí sehnat další dárky.

Postupně do něj zabalí výběrovou kávu Coffeespot i pestrou sadu exkluzivních čokoládových pralinek z Čokoládovny Janek. A pro vaše blízké vám ho domů, do Z-boxu i nejbližšího výdejního místa doručí Zásilkovna. Dárky pro své nejbližší, od kamarádek až po dědečka, tak stihnete objednat i na poslední chvíli. A ve všech zmíněných e-shopech nakoupíte až do konce roku s kódem CESKEVANOCE s příjemnou slevou.

„Firma Vasky od začátku své existence podporuje lokální výrobu, což se snažíme komunikovat napříč našimi kanály. Jsme rádi, že jsme měli příležitost být součástí tohoto projektu a zapojit se do tvorby spotu, který zábavným způsobem prezentuje české značky,” – Václav Staněk, zakladatel značky Vasky

Nechte se inspirovat

Podívejte se na video a inspirujte se jedním z tipů na značky, které své produkty vyrábějí lokálně, poctivě a nápaditě. A ve fotogalerii s námi nahlédněte do zákulisí toho, jak spot přicházel na svět!

Jestli chcete přece jen zůstat věrni Vaskám, i my jsme si pro vás připravili několik tipů na dárky. Pro pány, dámy i děti, nezapomněli jsme ale ani na domácí mazlíčky. A kdybyste si nebyli jistí výběrem, dárkový poukaz dilema vyřeší za vás! I u nás navíc do 31. 12. 2022 platí kód CESKEVANOCE.
sdílet

Další příběhy

Adéla Mikulicová a její cesta ve Vaskách

Adéla Mikulicová a její cesta ve Vaskách

Z brigádnice retail manažerkou za pouhé tři roky

Výprodej pro Botas a 8 000 prodaných párů

Výprodej pro Botas a 8 000 prodaných párů

Naši snahu o záchranu legendární české firmy Botas jste možná zaznamenali. Abychom dali dohromady finance potřebné na odkoupení značky, spustili jsme výprodej pro Botas, který zlevnil vybrané Vasky až o 33 %.

Unikátní hodinky, které pomůžou dobré věci

Unikátní hodinky, které pomůžou dobré věci

Boty, kožené doplňky, oblečení a teď už i hodinky? Ve Vaskách se pořád něco děje. Zmíněné hodinky jsou ale skutečnou specialitou, protože existuje jen jeden jediný kus.

Vydejte se s námi do zlínské výroby

Vydejte se s námi do zlínské výroby

Malý náhled do zlínské výroby.

Vasky otevřou další prodejnu a představí nové kolekce bot

Vasky otevřou další prodejnu a představí nové kolekce bot

Vasky slaví sedm let a chystají hned několik novinek. Po úspěšném otevření dvou nových prodejen přibude na jaře další a nebudou chybět ani nové produkty. Nahlédněte do zákulisí příprav a zjistěte, co všechno je letos v plánu.

Limitovaná edice k 7. narozeninám Farm Limit 7

Limitovaná edice k 7. narozeninám Farm Limit 7

Sedm let, přes sto tisíc párů a miliarda kroků. Když jsem Vasky v roce 2016 zakládal, o těchto cílech jsem jen snil. Teď jsou realitou. Pro tuto speciální příležitost jsme nechali vyrobit limitovanou kolekci Farm Limit 7, která oslavuje sedm let našeho fungování.

Premiéra – kolekce Urban přinášející stylové mikiny a trika!

Premiéra – kolekce Urban přinášející stylové mikiny a trika!

První nová kolekce roku 2023 přinesla nový směr. Mikiny a trička z kolekce Urban jsou pro nás premiérou. To podstatné ale zůstalo – česká výroba, důraz na kvalitu a minimalistický design nevycházející z módy.

Rok 2022 podle Václava Staňka

Rok 2022 podle Václava Staňka

Rok 2022 byl pro všechny z nás v mnoha ohledech náročný. Když se za ním ale zpětně ohlížím, vidím, že ve Vaskách přesto přinesl i mnoho hezkého – a to především díky vaší podpoře a důvěře, kterou do nás už 6. rokem vkládáte. Moc vám za ni děkujeme.

Můj účet

Zapomněli jste heslo?

Vytvořit účet

Pohodlně sledujte vaše objednávky na jednom místě a mějte k nim snadný přístup.

Už máte svůj účet? Přihlásit se