Přihlásit se / Registrace
Doprava zdarma na vše do 10. 8.

Čtyři lokální značky, jeden nezapomenutelný dárek

Co vznikne, když své síly spojí čtyři lokální značky? Slibný výsledek na sebe nenechá čekat! Limitovaná edice adventního boxu od Čokoládovny JANEK je přesně takový případ, kdy dala spolupráce vzniknout něčemu neopakovatelnému. Věnujte letos dárek, na který se nezapomíná: Už jenom proto, že ho obdarovanému bude dlouhé roky připomínat jedna z jeho součástí, kožená peněženka od Vasek.

Dárek s lokálním původem

Lokální řemeslná výroba je z jedním ze základních pilířů, na kterých stavíme své fungování. Každý náš výrobek je vytvořený několika páry zkušených rukou zlínských ševců a šiček.

Právě proto je nám ctí, že se i jeden z našich výrobků dostal do tak vybrané společnosti. Tu totiž tvoří poctivé místní produkty, s láskou vyrobené v Čechách a na Moravě. Přesně jako ty naše. Vychutnáte si tak například 14letou (a jedinou!) šarži Žufánkovy Mirabelkovice, na Moravě upraženou kávu COFFEESPOT nebo sladký čokoládový výběr toho nejoblíbenějšího od Čokoládovny JANEK.

Do boxu plného vybraných delikates, tak dobrých, že se po nich jen zapráší, jsme přispěli výrazně trvanlivějším dárkem. Peněženka Sandy, na míru příhodně vybarvená do čokoládově hnědé barvy, vás bude doprovázet na každém dalším kroku.

Základem je spolupráce

Těší nás spolupráce s firmami, ke kterým nás pojí podobné hodnoty. Za sebou už máme třeba kolaboraci s Preciosou, která zdárně obnovuje zdejší sklářskou tradici, nebo s ponožkárnou lokálních designerů We Are Ferdinand, kteří pro nás vyrábí úžasně měkké ponožky. Společně s elektronickou firmou Samsung jsme zašli ještě o krůček dál. Když je uveden na trh nový smartphone, proč ho neoslavit teniskami v ladících barvách? Kromě Samsungu Galaxy S20 FE tak spatřila světlo světa i další novinka: Teny Mint.

Základem je spolupráce. Právě ta vede k ideálnímu výsledku, který v sobě nese nezaměnitelný rukopis obou firem. Fantazii meze neklademe, žádný nápad není příliš ambiciózní! Na naše doplňky i boty dokážeme vyrazit iniciály nebo firemní logo, barevnost zvládneme přizpůsobit osobnímu vkusu nebo vizuální identitě firmy, rádi ale vyvineme i produkt přímo na míru. A všechny vyrábíme ručně ve Zlíně.

Aside background image
sdílet

Další příběhy

Přijměte výzvu #dejtosvaskami!

Přijměte výzvu #dejtosvaskami!

Letošní léto je ideální příležitostí se pořádně opřít do svých strachů. Skočte do toho naplno a přidejte se k Vasky výzvě #dejtosvaskami! Ten pocit z překonání vlastních hranic za to stojí. To vám garantujeme.

Limitka Vasky × Maappi

Limitka Vasky × Maappi

Letos slaví 700 let od svého založení Zlín, město, kde to všechno začalo. Právě tady přišel na svět nápad vyrábět poctivé české boty, a potom i desetitisíce párů Vasek, ve kterých už mnoho z vás kráčí po světě. Proto jsme se rozhodli velké jubileum uctít tak, jak nás to baví: Limitovanou edicí, která naše oblíbené město připomene na každém kroku. A tak vznikla spolupráce Vasky x Maappi. Pouhých 30 párů Vasek, které zdobí mapa Zlína od Matěje Hoška, mladého umělce, který trpí poruchou autistického spektra.

Za letním dobrodružstvím ve Vaskách

Za letním dobrodružstvím ve Vaskách

Rtuť na teploměru stoupá a s ní i chuť uzavřené boty schovat do botníku a nechat nohy volně dýchat. Najít ale letní obuv, která bude dostatečně pohodlná a praktická na celodenní pochůzky městem, a přitom dost stylová, aby doplnila jakýkoliv outfit, může být celkem oříšek. Ten jsme ale naštěstí rozlouskli za vás!

Vasky doplňky, spolehlivý doprovod na cesty

Vasky doplňky, spolehlivý doprovod na cesty

Ať už se vydáte na cestu okolo světa, nebo jen za humna, je důležité mít s sebou společníky, na které je spoleh za každé situace. A my pro vás pár takových máme. Kožené doplňky, ručně vyrobené ševci ve Zlíně, vás podrží jak ve víru dobrodružství, tak i v úplně běžný den.

Vkročte do jara ve Vaskách: 6 tipů na jarní boty

Vkročte do jara ve Vaskách: 6 tipů na jarní boty

Příroda se probudila ze zimního spánku. S tím přišel i čas na změnu – rozloučit se s teplou obuví, nechat se inspirovat přírodou a stejně jako ona přivítat přicházející jaro. Pojďte se podívat, které Vasky vás doprovodí při jarních dobrodružstvích.

Od našich šiček pro vás: Obujte nové Vasky baleríny!

Od našich šiček pro vás: Obujte nové Vasky baleríny!

Výroba Vasek teď žije jedním velkým vyslyšeným přáním. Nejen mnohých zákaznic, ale i našich milých šiček. Ty si k univerzálním Vaskám do města i na výlety přály i jedny speciální: Elegantní pár pro příležitosti, kdy je vzhled důležitější než nachozené kilometry. A tak přišly na svět baleríny Misty. První ryze dámské Vasky. V 5 barvách, aby si každá vybrala tu svoji, a ve velikostech 35–42.

K oltáři stylově: Řekněte své ano v teniskách na míru!

K oltáři stylově: Řekněte své ano v teniskách na míru!

Vkročte do společného života stylově! Párové svatební tenisky Teny uzpůsobené novomanželům na míru jsou jedinečným doplňkem, který vypadá skvěle naživo i na fotkách a bude krásnou vzpomínkou na váš svatební den. Hlavně v nich ale můžete k oltáři kráčet jistým krokem a naplno tančit až do pozdních nočních hodin, pohodlí zaručeno! Každý pár je pro vás vyrobený ručně zlínskými ševci z kvalitní kůže.

Jak zbavit kožené boty zápachu?

Jak zbavit kožené boty zápachu?

Představa toho, že se někde budete muset vyzout, je pro vás stejně nepříjemná jako zápach, který se line z vašich bot? Pojďte se s námi podívat, jak zatočit s nelibou vůní obuvi a jak jí jednoduše předcházet.

Můj účet

Zapomněli jste heslo?

Vytvořit účet

Pohodlně sledujte vaše objednávky na jednom místě a mějte k nim snadný přístup.

Už máte svůj účet? Přihlásit se