Přihlásit se / Registrace

Čtyři lokální značky, jeden nezapomenutelný dárek

Co vznikne, když své síly spojí čtyři lokální značky? Slibný výsledek na sebe nenechá čekat! Limitovaná edice adventního boxu od Čokoládovny JANEK je přesně takový případ, kdy dala spolupráce vzniknout něčemu neopakovatelnému. Věnujte letos dárek, na který se nezapomíná: Už jenom proto, že ho obdarovanému bude dlouhé roky připomínat jedna z jeho součástí, kožená peněženka od Vasek.

Dárek s lokálním původem

Lokální řemeslná výroba je z jedním ze základních pilířů, na kterých stavíme své fungování. Každý náš výrobek je vytvořený několika páry zkušených rukou zlínských ševců a šiček.

Právě proto je nám ctí, že se i jeden z našich výrobků dostal do tak vybrané společnosti. Tu totiž tvoří poctivé místní produkty, s láskou vyrobené v Čechách a na Moravě. Přesně jako ty naše. Vychutnáte si tak například 14letou (a jedinou!) šarži Žufánkovy Mirabelkovice, na Moravě upraženou kávu COFFEESPOT nebo sladký čokoládový výběr toho nejoblíbenějšího od Čokoládovny JANEK.

Do boxu plného vybraných delikates, tak dobrých, že se po nich jen zapráší, jsme přispěli výrazně trvanlivějším dárkem. Peněženka Sandy, na míru příhodně vybarvená do čokoládově hnědé barvy, vás bude doprovázet na každém dalším kroku.

Základem je spolupráce

Těší nás spolupráce s firmami, ke kterým nás pojí podobné hodnoty. Za sebou už máme třeba kolaboraci s Preciosou, která zdárně obnovuje zdejší sklářskou tradici, nebo s ponožkárnou lokálních designerů We Are Ferdinand, kteří pro nás vyrábí úžasně měkké ponožky. Společně s elektronickou firmou Samsung jsme zašli ještě o krůček dál. Když je uveden na trh nový smartphone, proč ho neoslavit teniskami v ladících barvách? Kromě Samsungu Galaxy S20 FE tak spatřila světlo světa i další novinka: Teny Mint.

Základem je spolupráce. Právě ta vede k ideálnímu výsledku, který v sobě nese nezaměnitelný rukopis obou firem. Fantazii meze neklademe, žádný nápad není příliš ambiciózní! Na naše doplňky i boty dokážeme vyrazit iniciály nebo firemní logo, barevnost zvládneme přizpůsobit osobnímu vkusu nebo vizuální identitě firmy, rádi ale vyvineme i produkt přímo na míru. A všechny vyrábíme ručně ve Zlíně.

Aside background image
sdílet

Další příběhy

Zasněžená dobrodružství: 5 tipů na zimní výlety ve Vaskách

Zasněžená dobrodružství: 5 tipů na zimní výlety ve Vaskách

V zimě dá sice možná víc přemáhání vylézt z vyhřáté postele do mrazivého chladu venku, dobrodružství v zasněžené krajině se vám ale bohatě odvděčí kouzelnou atmosférou a výhledy. Obujte se a vyrazte s námi objevovat! Pokud už jste předchozí várku vyčerpali, i letos pro vás máme nekolik zajímavých tipů na zimní výlety!

Na cestách ve Vaskách už 3. rokem

Na cestách ve Vaskách už 3. rokem

3 roky ve Vaskách, mnoho set nachozených kilometrů a procestováno nespočet krásných míst v Česku i zahraničí. Spojili jsme se s naším zákazníkem Michalem Petrů, který je na Instagramu známý jako cestovatel a fotograf @losmichalos, aby nám řekl více o svých cestách ve Vaskách.

Jak pečovat o boty v zimě?

Jak pečovat o boty v zimě?

V zimě dostávají kožené boty zabrat víc než kdy jindy. Bez správné péče může tající sníh s posypovou solí pěkně zamávat se vzhledem i životností bot, dobrá zpráva ale je, že tomu můžete snadno zabránit!

Méně je někdy více: Nakupujte s rozvahou

Méně je někdy více: Nakupujte s rozvahou

Věděli jste, že téměř polovina bot, které se na světě vyrobí, putuje kvůli nadprodukci do slev? U nás ve Vaskách si na slevy příliš nepotrpíme, do středy 1. prosince ale přece jen některé oblíbené modely pořídíte za zvýhodněnou cenu. Z výše slevy se vám sice možná nezatočí hlava, respektuje ale všechno, na čem nám záleží. Pokud si přece jen chcete v nákupní horečce udělat radost, podívejte se s námi, jak při tom zbytečně nepřitížit planetě ani peněžence.

V Baťových stopách až do areálu Svit

V Baťových stopách až do areálu Svit

Neumíme si představit lepší místo, kde by pod rukama zkušených ševců a šiček mohly vznikat naše boty, než je zlínský areál Svit. Je nám tedy ctí rozšířit své působení o jeho prostory i s letitým vybavením, a navázat tak na roky tradičního řemesla jeho zakladatele Tomáše Bati, k jehož obuvnické se hrdě hlásíme. Ten areál založil už v 19. století, dnes zde však vznikají ručně vyrobené Vasky, které odsud do celé republiky putují až za vámi.

Footshop × Vasky: Když streetwear potká tradici

Footshop × Vasky: Když streetwear potká tradici

Možná jste už zaznamenali naši novou speciální spolupráci: limitovanou edici farmářek Footshop × Vasky s názvem Urban Hiking. Spojením zlínské obuvnické tradice s českou značkou prémiového streetwearu vznikl designový kousek, dostatečně pohodlný do hor a stylový do města. Vyjímat se ale bude i na sběratelské poličce, při příležitosti 10. výročí Footshopu totiž vznikl v pouhých 100 kusech.

Vyřešte letos Vánoce lokálně s tipy od Václava Staňka

Vyřešte letos Vánoce lokálně s tipy od Václava Staňka

Dopřejte si letos pravé české Vánoce! Náš Vašek pro vás sestavil pár tipů na spřátelené lokální značky, za jejichž výrobky se může s jistotou zaručit. K Vaskám je totiž pojí nejen Vaškova přízeň, ale i podobné hodnoty –⁠ všechny jsou postavené na ruční práci, kvalitních materiálech a tradičním řemesle. Sáhněte letos po lokálním dárku, u kterého přesně víte, kdo ho pro vás vyrobil.

6 tipů na výlety po Česku

6 tipů na výlety po Česku

Raději byste do ruchu měst, nebo dáte přednost procházkám přírodou? Poradíme vám, kam vyrazit na jednodenní výlet nebo rovnou víkendovou dovolenou. Společně s našimi zákazníky jsme připravili průvodce, který je plný tipů na krásná místa v Česku. Vydejte se je objevit s námi!

Můj účet

Zapomněli jste heslo?

Vytvořit účet

Pohodlně sledujte vaše objednávky na jednom místě a mějte k nim snadný přístup.

Už máte svůj účet? Přihlásit se