Přihlásit se / Registrace
Při nákupu nad 3 500 Kč doprava zdarma

O Vaskách je slyšet! A nemluví se jen o botách…

Ve Vaskách se neustále něco děje – a ne vždy jsou v hlavní roli boty! V poslední době hledáčkům médií neuniklo několik novinek, se kterými Vasky vykročily mimo zajeté koleje. Podívejte se, čím se teď Vasky žijí, a buďte v obraze!

V hlavní roli klobouky

V kolekci Vasky x Tonak už mnozí z vás kráčí za svými cíli. Nadčasová kombinace kožených Chelsea a minimalistické Fedory sluší zkrátka všem. Rozšíření sortimentu o stylové klobouky, a to ve spolupráci s českou firmou Tonak, si získalo pozornost nejen zákazníků, ale i médií.

„Dvě firmy navazující na lokální řemesla se spojily a přenášejí své hodnoty do současnosti. Jde o moderní pojetí tradice,“
popisuje kolekci Marek Dobrý, marketingový ředitel Vasek, v článku magazínu Forbes.

Nová kolekce oblečení

Zatím jsme to drželi pod pokličkou, nakonec jsme to ale nevydrželi. A už se to ví! Chystáme novou kolekci Vasky oblečení. Naprosto minimalistickou, nekonečně pohodlnou. Prvními kousky bude mikina a tričko – a co bude dál, to už bude záležet na tom, jak si je oblíbíte:

„Vstupujeme do nového segmentu lehce, jak je naším zvykem. Až na základě zpětné vazby uvidíme, jestli v tomto směru budeme pokračovat,“
uvedl Vašek v rozhovoru pro Daily Style.

Václav Staněk a VS podcast

O tom, že je náš Vašek mužem mnoha talentů, už nejspíš víte. Je podniketelem i běžcem, teď si na sebe ale ušil další výzvu – stane se totiž moderátorem! Jak na Vaška prozradil článek na webu Media Guru, už zanedlouho spatří světlo světa jeho VS podcast. V něm si bude povídat se zajímavými hosty z podnikatelské sféry, dozvíte se ale i mnoho zajímavostí o něm samém. Než vyjde první díl, něco málo o Vaškových „nej“ si můžete přečíst na webu CzechCrunch, kde zodpověděl na sérii otázek „Karlínských 20“.
Nenechte si ujít čerstvé dění ve Vaskách! Sledujte náš Instagram a Facebook nebo odebírejte newsletter – tak se o všech novinkách dozvíte jako první.
sdílet

Další příběhy

Zateplené Vasky – a zima vás nezaskočí!

Zateplené Vasky – a zima vás nezaskočí!

Nechte ke svým Vaskám přidat zateplenou stélku nebo podšívku z hřejivého berana a máte poctivý pár zimních bot, ve kterém vás nezaskočí ani tuhý mráz.

Vasky favoriti pro chladné sezóny: kožené farmářky i vylepšené Lydie

Vasky favoriti pro chladné sezóny: kožené farmářky i vylepšené Lydie

Abyste si podzimní a zimní dobrodružství užili opravdu naplno, vykročte ve spolehlivém páru kožených bot. S Vasky favority této sezóny, koženými farmářkami Farm Medium a dámskými kotníkovými Lydie Zip, vás nezaskočí změna počasí ani změna plánů.

Obujte se do podzimu ve Vaskách

Obujte se do podzimu ve Vaskách

Dny se pomalu zkracují a rána ochlazují – a to znamená jediné: je tu podzim! Kožené boty od zlínských ševců vás podrží při podzimních výletech do přírody i na procházce za teplým svařákem. Inspirujte se jedním z našich tipů a užijte si podzim naplno.

Nadčasová Vanilla: Proč dát přednost béžové?

Nadčasová Vanilla: Proč dát přednost béžové?

Ať už hledáte pohodlný pár pro každodenní nošení, nebo elegantní kousek pro speciální příležitosti, jako první volba se často nabízí černá. Ta však není jedinou barvou, která vypadá skvěle v kombinaci téměř s čímkoliv. Vystupte z davu v decentní béžové!

Přijměte výzvu #dejtosvaskami!

Přijměte výzvu #dejtosvaskami!

Letošní léto je ideální příležitostí se pořádně opřít do svých strachů. Skočte do toho naplno a přidejte se k Vasky výzvě #dejtosvaskami! Ten pocit z překonání vlastních hranic za to stojí. To vám garantujeme.

Limitka Vasky × Maappi

Limitka Vasky × Maappi

Letos slaví 700 let od svého založení Zlín, město, kde to všechno začalo. Právě tady přišel na svět nápad vyrábět poctivé české boty, a potom i desetitisíce párů Vasek, ve kterých už mnoho z vás kráčí po světě. Proto jsme se rozhodli velké jubileum uctít tak, jak nás to baví: Limitovanou edicí, která naše oblíbené město připomene na každém kroku. A tak vznikla spolupráce Vasky x Maappi. Pouhých 30 párů Vasek, které zdobí mapa Zlína od Matěje Hoška, mladého umělce, který trpí poruchou autistického spektra.

Za letním dobrodružstvím ve Vaskách

Za letním dobrodružstvím ve Vaskách

Rtuť na teploměru stoupá a s ní i chuť uzavřené boty schovat do botníku a nechat nohy volně dýchat. Najít ale letní obuv, která bude dostatečně pohodlná a praktická na celodenní pochůzky městem, a přitom dost stylová, aby doplnila jakýkoliv outfit, může být celkem oříšek. Ten jsme ale naštěstí rozlouskli za vás!

Vasky doplňky, spolehlivý doprovod na cesty

Vasky doplňky, spolehlivý doprovod na cesty

Ať už se vydáte na cestu okolo světa, nebo jen za humna, je důležité mít s sebou společníky, na které je spoleh za každé situace. A my pro vás pár takových máme. Kožené doplňky, ručně vyrobené ševci ve Zlíně, vás podrží jak ve víru dobrodružství, tak i v úplně běžný den.

Můj účet

Zapomněli jste heslo?

Vytvořit účet

Pohodlně sledujte vaše objednávky na jednom místě a mějte k nim snadný přístup.

Už máte svůj účet? Přihlásit se