Přihlásit se / Registrace

Vasky doplňky, spolehlivý doprovod na cesty

Ať už se vydáte na cestu okolo světa, nebo jen za humna, je důležité mít s sebou společníky, na které je spoleh za každé situace. A my pro vás pár takových máme. Kožené doplňky, ručně vyrobené ševci ve Zlíně, vás podrží jak ve víru dobrodružství, tak i v úplně běžný den.

Pásek dvou tváří

Když přijde na balení kufru, každý ušetřený kousek místa se počítá. A v tom je oboustranný pásek Henry dokonalým společníkem. Kvalitním koženým opaskem, jehož barvu změníte pouhým otočením speciální spony, doplníte ležérní šortky na pláž i elegantní outfit na společnou večeři, dámské provedení Henrietta zase opásá džíny i rozevláté šaty.

Oboustranný pásek Henrietta Black & Brown

Oboustranný pásek Henrietta Black & Brown

1 399 Kč
Aside background image

Pozor, brýle!

Kolik oblíbených slunečních brýlí už ve chvíli nepozornosti padlo za oběť nehodě? A co teprve když přijdou k újmě ty dioptrické. V robustním koženém pouzdru Otto budou vaše brýle v bezpečí před poškrábáním, ať už na pláži, nebo v útrobách zavazadla. A to nejen na dovolené, ale i dlouhé roky poté.

Aside background image

Jen to nejdůležitější

Peněženku, jejíž švy praskají pod náporem všech možných kartiček do obchodů a kaváren, nechte doma. Pouzdro na karty Bill pojme jen to úplně nejnutnější, bez čeho se na cestách neobejdete. Občanku, platební kartu, řidičák a pár bankovek. Příjemně padne do dlaně i každé kapsy, a tak se může stát, že vám takový „dokladový minimalismus“ přiroste k srdci i po návratu z dovolené.

Aside background image

Aby vzpomínky nevybledly

Aby vám zážitky zůstaly v čerstvé paměti, nezapomeňte je pečlivě zaznamenat. Cestovatelský deník uchová všechny vaše vzpomínky z výletů. Do jeho klop můžete ukrýt vstupenky, pohlednice i další artefakty, které po cestách nasbíráte. A díky poctivému koženému obalu od zlínských ševců bude v bezpečí před nástrahami batohu i počasí. K dostání je v osmi barvách.

Aside background image

Kterým z našich doplňků se necháte doprovodit na svém příštím dobrodružství? Ať už vaše kroky povedou kamkoliv, kožené boty a doplňky Vasky budou s radostí kráčet s vámi.

sdílet

Další příběhy

Vkročte do jara ve Vaskách: 6 tipů na jarní boty

Vkročte do jara ve Vaskách: 6 tipů na jarní boty

Příroda se probudila ze zimního spánku. S tím přišel i čas na změnu – rozloučit se s teplou obuví, nechat se inspirovat přírodou a stejně jako ona přivítat přicházející jaro. Pojďte se podívat, které Vasky vás doprovodí při jarních dobrodružstvích.

Od našich šiček pro vás: Obujte nové Vasky baleríny!

Od našich šiček pro vás: Obujte nové Vasky baleríny!

Výroba Vasek teď žije jedním velkým vyslyšeným přáním. Nejen mnohých zákaznic, ale i našich milých šiček. Ty si k univerzálním Vaskám do města i na výlety přály i jedny speciální: Elegantní pár pro příležitosti, kdy je vzhled důležitější než nachozené kilometry. A tak přišly na svět baleríny Misty. První ryze dámské Vasky. V 5 barvách, aby si každá vybrala tu svoji, a ve velikostech 35–42.

K oltáři stylově: Řekněte své ano v teniskách na míru!

K oltáři stylově: Řekněte své ano v teniskách na míru!

Vkročte do společného života stylově! Párové svatební tenisky Teny uzpůsobené novomanželům na míru jsou jedinečným doplňkem, který vypadá skvěle naživo i na fotkách a bude krásnou vzpomínkou na váš svatební den. Hlavně v nich ale můžete k oltáři kráčet jistým krokem a naplno tančit až do pozdních nočních hodin, pohodlí zaručeno! Každý pár je pro vás vyrobený ručně zlínskými ševci z kvalitní kůže.

Jak zbavit kožené boty zápachu?

Jak zbavit kožené boty zápachu?

Představa toho, že se někde budete muset vyzout, je pro vás stejně nepříjemná jako zápach, který se line z vašich bot? Pojďte se s námi podívat, jak zatočit s nelibou vůní obuvi a jak jí jednoduše předcházet.

Jak začít s barefootovou obuví?

Jak začít s barefootovou obuví?

Říká se, že kdo se jednou začne obouvat do barefoot obuvi, už nechce jinak. A něco na tom bude. Speciální obuv s tenkou podrážkou a charakteristickým střihem, který umožňuje volný pohyb prstů, vám pomůže navrátit přirozený styl chůze i zdravý postoj. Než se však vaše nohy, které strávily celý život v běžné obuvi, naučí zapojovat ty správné svaly a využít plný potenciál chodidla, je dobré jim přechod na barefoot trochu usnadnit.

Lehký krok i svědomí: Jsou tu první vegan Vasky!

Lehký krok i svědomí: Jsou tu první vegan Vasky!

Nejednou jsme od našich příznivců zaslechli, že by sice rádi obuli své Vasky, ale k jejich životnímu stylu a přesvědčení zkrátka pravá kůže nesedí. A protože se každým svým krokem snažíme posouvat kupředu, chvíli jsme si s touto myšlenkou pohrávali, dlouho zkoumali a testovali, až jsou konečně tady: úplně první 100% veganské Vasky.

Zasněžená dobrodružství: 5 tipů na zimní výlety ve Vaskách

Zasněžená dobrodružství: 5 tipů na zimní výlety ve Vaskách

V zimě dá sice možná víc přemáhání vylézt z vyhřáté postele do mrazivého chladu venku, dobrodružství v zasněžené krajině se vám ale bohatě odvděčí kouzelnou atmosférou a výhledy. Obujte se a vyrazte s námi objevovat! Pokud už jste předchozí várku vyčerpali, i letos pro vás máme nekolik zajímavých tipů na zimní výlety!

Na cestách ve Vaskách už 3. rokem

Na cestách ve Vaskách už 3. rokem

3 roky ve Vaskách, mnoho set nachozených kilometrů a procestováno nespočet krásných míst v Česku i zahraničí. Spojili jsme se s naším zákazníkem Michalem Petrů, který je na Instagramu známý jako cestovatel a fotograf @losmichalos, aby nám řekl více o svých cestách ve Vaskách.

Můj účet

Zapomněli jste heslo?

Vytvořit účet

Pohodlně sledujte vaše objednávky na jednom místě a mějte k nim snadný přístup.

Už máte svůj účet? Přihlásit se