Přihlásit se / Registrace

Vasky doplňky, spolehlivý doprovod na cesty

Ať už se vydáte na cestu okolo světa, nebo jen za humna, je důležité mít s sebou společníky, na které je spoleh za každé situace. A my pro vás pár takových máme. Kožené doplňky, ručně vyrobené ševci ve Zlíně, vás podrží jak ve víru dobrodružství, tak i v úplně běžný den.

Pásek dvou tváří

Když přijde na balení kufru, každý ušetřený kousek místa se počítá. A v tom je oboustranný pásek Henry dokonalým společníkem. Kvalitním koženým opaskem, jehož barvu změníte pouhým otočením speciální spony, doplníte ležérní šortky na pláž i elegantní outfit na společnou večeři, dámské provedení Henrietta zase opásá džíny i rozevláté šaty.

Oboustranný pásek Henrietta Black & Brown

Oboustranný pásek Henrietta Black & Brown

1 399 Kč
Aside background image

Pozor, brýle!

Kolik oblíbených slunečních brýlí už ve chvíli nepozornosti padlo za oběť nehodě? A co teprve když přijdou k újmě ty dioptrické. V robustním koženém pouzdru Otto budou vaše brýle v bezpečí před poškrábáním, ať už na pláži, nebo v útrobách zavazadla. A to nejen na dovolené, ale i dlouhé roky poté.

Aside background image

Jen to nejdůležitější

Peněženku, jejíž švy praskají pod náporem všech možných kartiček do obchodů a kaváren, nechte doma. Pouzdro na karty Bill pojme jen to úplně nejnutnější, bez čeho se na cestách neobejdete. Občanku, platební kartu, řidičák a pár bankovek. Příjemně padne do dlaně i každé kapsy, a tak se může stát, že vám takový „dokladový minimalismus“ přiroste k srdci i po návratu z dovolené.

Aside background image

Aby vzpomínky nevybledly

Aby vám zážitky zůstaly v čerstvé paměti, nezapomeňte je pečlivě zaznamenat. Cestovatelský deník uchová všechny vaše vzpomínky z výletů. Do jeho klop můžete ukrýt vstupenky, pohlednice i další artefakty, které po cestách nasbíráte. A díky poctivému koženému obalu od zlínských ševců bude v bezpečí před nástrahami batohu i počasí. K dostání je v osmi barvách.

Aside background image

Kterým z našich doplňků se necháte doprovodit na svém příštím dobrodružství? Ať už vaše kroky povedou kamkoliv, kožené boty a doplňky Vasky budou s radostí kráčet s vámi.

sdílet

Další příběhy

Vasky favoriti pro chladné sezóny: kožené farmářky i vylepšené Lydie

Vasky favoriti pro chladné sezóny: kožené farmářky i vylepšené Lydie

Abyste si podzimní a zimní dobrodružství užili opravdu naplno, vykročte ve spolehlivém páru kožených bot. S Vasky favority této sezóny, koženými farmářkami Farm Medium a dámskými kotníkovými Lydie Zip, vás nezaskočí změna počasí ani změna plánů.

Obujte se do podzimu ve Vaskách

Obujte se do podzimu ve Vaskách

Dny se pomalu zkracují a rána ochlazují – a to znamená jediné: je tu podzim! Kožené boty od zlínských ševců vás podrží při podzimních výletech do přírody i na procházce za teplým svařákem. Inspirujte se jedním z našich tipů a užijte si podzim naplno.

Nadčasová Vanilla: Proč dát přednost béžové?

Nadčasová Vanilla: Proč dát přednost béžové?

Ať už hledáte pohodlný pár pro každodenní nošení, nebo elegantní kousek pro speciální příležitosti, jako první volba se často nabízí černá. Ta však není jedinou barvou, která vypadá skvěle v kombinaci téměř s čímkoliv. Vystupte z davu v decentní béžové!

Přijměte výzvu #dejtosvaskami!

Přijměte výzvu #dejtosvaskami!

Letošní léto je ideální příležitostí se pořádně opřít do svých strachů. Skočte do toho naplno a přidejte se k Vasky výzvě #dejtosvaskami! Ten pocit z překonání vlastních hranic za to stojí. To vám garantujeme.

Limitka Vasky × Maappi

Limitka Vasky × Maappi

Letos slaví 700 let od svého založení Zlín, město, kde to všechno začalo. Právě tady přišel na svět nápad vyrábět poctivé české boty, a potom i desetitisíce párů Vasek, ve kterých už mnoho z vás kráčí po světě. Proto jsme se rozhodli velké jubileum uctít tak, jak nás to baví: Limitovanou edicí, která naše oblíbené město připomene na každém kroku. A tak vznikla spolupráce Vasky x Maappi. Pouhých 30 párů Vasek, které zdobí mapa Zlína od Matěje Hoška, mladého umělce, který trpí poruchou autistického spektra.

Za letním dobrodružstvím ve Vaskách

Za letním dobrodružstvím ve Vaskách

Rtuť na teploměru stoupá a s ní i chuť uzavřené boty schovat do botníku a nechat nohy volně dýchat. Najít ale letní obuv, která bude dostatečně pohodlná a praktická na celodenní pochůzky městem, a přitom dost stylová, aby doplnila jakýkoliv outfit, může být celkem oříšek. Ten jsme ale naštěstí rozlouskli za vás!

Vkročte do jara ve Vaskách: 6 tipů na jarní boty

Vkročte do jara ve Vaskách: 6 tipů na jarní boty

Příroda se probudila ze zimního spánku. S tím přišel i čas na změnu – rozloučit se s teplou obuví, nechat se inspirovat přírodou a stejně jako ona přivítat přicházející jaro. Pojďte se podívat, které Vasky vás doprovodí při jarních dobrodružstvích.

Od našich šiček pro vás: Obujte nové Vasky baleríny!

Od našich šiček pro vás: Obujte nové Vasky baleríny!

Výroba Vasek teď žije jedním velkým vyslyšeným přáním. Nejen mnohých zákaznic, ale i našich milých šiček. Ty si k univerzálním Vaskám do města i na výlety přály i jedny speciální: Elegantní pár pro příležitosti, kdy je vzhled důležitější než nachozené kilometry. A tak přišly na svět baleríny Misty. První ryze dámské Vasky. V 5 barvách, aby si každá vybrala tu svoji, a ve velikostech 35–42.

Můj účet

Zapomněli jste heslo?

Vytvořit účet

Pohodlně sledujte vaše objednávky na jednom místě a mějte k nim snadný přístup.

Už máte svůj účet? Přihlásit se