Přihlásit / Registrace

Vasky favoriti pro chladné sezóny: kožené farmářky i vylepšené Lydie

Abyste si podzimní a zimní dobrodružství užili opravdu naplno, vykročte ve spolehlivém páru kožených bot. S Vasky favority této sezóny, koženými farmářkami Farm Medium a dámskými kotníkovými Lydie Zip, vás nezaskočí změna počasí ani změna plánů.

Lydie Zip

Lydie Zip

Elegantní za každé situace v Lydiích Zip

Náš úplně první čistě dámský model, elegantní kotníkové Lydie, jsme vylepšili tak, aby vás nezaskočil neplánovaný výlet do zámecké obory, první sníh ani zmoklé kočičí hlavy. A tak vznikly Lydie Zip v trendy vyšším střihu. Jejich gumová podešev s hrubým vzorkem zaručí jistý krok za každé situace, ke snadnějšímu obutí zase dopomůže postranní zip. A díky lepené podešvi jsou ještě odolnější vůči neduhům počasí. Vybírat můžete mezi variantou Black a Brown a chcete-li v nich vykročit do tuhé zimy, můžete přidat i zateplenou stélku či berana.

Aside background image
Farm Medium

Farm Medium

Sbírejte zážitky ve Farm Medium

Pro ty, kteří rádi obují jeden pár a projdou v něm celou sezónou, máme nového favorita botníku: kožené farmářky Farm Medium. Přizpůsobí se totiž outfitu, ať už ráno sáhnete po kabátu, péřovce nebo bomberu, hlavně se ale postarají o naprosté pohodlí za každé situace. Díky hrubé podešvi, která zabraňuje uklouznutí, v nich tak můžete jistým krokem chodit po horách i vánočních trzích. Sluší nejen pánům, ale i dámám, proto jsou k dostání ve velikostech 35–46. Vybrat si můžete z variant Caramel, Brown a Black.

Aside background image

Ať už obujete kterýkoliv pár Vasek, všechny pro vás s velkou péčí ručně vyrobili zlínští ševci. Aby vaše boty odolaly všem neduhům počasí a prožily s vámi spoustu nezapomenutelných zážitků, nezapomeňte jim věnovat potřebnou péči. Přejeme vám mnoho společných sezón!

sdílet

Další příběhy

Adéla Mikulicová a její cesta ve Vaskách

Adéla Mikulicová a její cesta ve Vaskách

Z brigádnice retail manažerkou za pouhé tři roky

Výprodej pro Botas a 8 000 prodaných párů

Výprodej pro Botas a 8 000 prodaných párů

Naši snahu o záchranu legendární české firmy Botas jste možná zaznamenali. Abychom dali dohromady finance potřebné na odkoupení značky, spustili jsme výprodej pro Botas, který zlevnil vybrané Vasky až o 33 %.

Unikátní hodinky, které pomůžou dobré věci

Unikátní hodinky, které pomůžou dobré věci

Boty, kožené doplňky, oblečení a teď už i hodinky? Ve Vaskách se pořád něco děje. Zmíněné hodinky jsou ale skutečnou specialitou, protože existuje jen jeden jediný kus.

Vydejte se s námi do zlínské výroby

Vydejte se s námi do zlínské výroby

Malý náhled do zlínské výroby.

Vasky otevřou další prodejnu a představí nové kolekce bot

Vasky otevřou další prodejnu a představí nové kolekce bot

Vasky slaví sedm let a chystají hned několik novinek. Po úspěšném otevření dvou nových prodejen přibude na jaře další a nebudou chybět ani nové produkty. Nahlédněte do zákulisí příprav a zjistěte, co všechno je letos v plánu.

Limitovaná edice k 7. narozeninám Farm Limit 7

Limitovaná edice k 7. narozeninám Farm Limit 7

Sedm let, přes sto tisíc párů a miliarda kroků. Když jsem Vasky v roce 2016 zakládal, o těchto cílech jsem jen snil. Teď jsou realitou. Pro tuto speciální příležitost jsme nechali vyrobit limitovanou kolekci Farm Limit 7, která oslavuje sedm let našeho fungování.

Premiéra – kolekce Urban přinášející stylové mikiny a trika!

Premiéra – kolekce Urban přinášející stylové mikiny a trika!

První nová kolekce roku 2023 přinesla nový směr. Mikiny a trička z kolekce Urban jsou pro nás premiérou. To podstatné ale zůstalo – česká výroba, důraz na kvalitu a minimalistický design nevycházející z módy.

Rok 2022 podle Václava Staňka

Rok 2022 podle Václava Staňka

Rok 2022 byl pro všechny z nás v mnoha ohledech náročný. Když se za ním ale zpětně ohlížím, vidím, že ve Vaskách přesto přinesl i mnoho hezkého – a to především díky vaší podpoře a důvěře, kterou do nás už 6. rokem vkládáte. Moc vám za ni děkujeme.

Můj účet

Zapomněli jste heslo?

Vytvořit účet

Pohodlně sledujte vaše objednávky na jednom místě a mějte k nim snadný přístup.

Už máte svůj účet? Přihlásit se