Přihlásit se / Registrace
Iniciály na doplňky zdarma už jen

Vykročte do léta v sandálech Vasky

Je horké letní ráno, vy stojíte před svým botníkem a zase nevíte, co si obout. V teniskách by vám bylo horko, v pantoflích si s přáteli badminton v parku nezahrajete a vaše outdoorové sandály se k plisované sukni zrovna nehodí. Chvíle, kdy jsme se museli takto rozhodovat, jsou teď ale pryč a my jsme rádi, že vám můžeme představit naše první kožené páskové sandály Cross, které jsou připraveny na všechna vaše letní dobrodružství.

Sandály Cross v dostupných odstínech

Sandály Cross v dostupných odstínech

JSTE NÁM INSPIRACÍ

Když jsme loni vydali první kolekci pantoflí, ptali jste se nás, jestli chystáme i kožené sandály. Na jaře přišly nové barvy i střih nazouváků Mary, ale vy jste stále toužili po pásku na patě. Mysleli jsme na vás a pustili se do práce. Inspirováni vámi a vším, co máme sami na létě nejraději vznikly nové vyletněné Vasky Cross hned ve čtyřech barevných odstínech – Black, Pink, Brown a Caramel. Tak, aby si každý našel ty své.

Vasky Cross Pink a Black

Vasky Cross Pink a Black

UŽIJTE SI LÉTO NAPLNO

Víme, že nejlepší obuv na léto je právě ta lehká a vzdušná, ve které noha pěkně dýchá. Zároveň musí poskytnout správnou oporu a pohodlí, které člověk ocení v momentě, kdy je celý den v pohybu. Při výrobě sandálů jsme se přesně na tyto věci zaměřili. Vytvarovaná stélka sandálů Cross vám poskytne pohodlí při každém kroku a díky jejich pevné patě můžete objevovat zákoutí pražského Starého města, stejně jako krásy Beskyd nebo si užít pohled na Vltavu z vyhlídky Máj. Navíc skvěle doplní každý váš outfit. Třeba dámské kožené sandály Cross Pink se skvěle hodí k šatům s květinovým vzorem a pánové si klidně mohou vzít Cross Brown ke své oblíbené košili a džínovým šortkám.

Vasky Cross Caramel

Vasky Cross Caramel

Vasky Cross jsou do rozpálených ulic města i na večerní procházky v parku jako ušité a je jen na vás, které si vyberete. Budou to Cross Black, Pink, Brown nebo Caramel?

sdílet

Další příběhy

Méně je někdy více: Nakupujte s rozvahou

Méně je někdy více: Nakupujte s rozvahou

Věděli jste, že téměř polovina bot, které se na světě vyrobí, putuje kvůli nadprodukci do slev? U nás ve Vaskách si na slevy příliš nepotrpíme, do středy 1. prosince ale přece jen některé oblíbené modely pořídíte za zvýhodněnou cenu. Z výše slevy se vám sice možná nezatočí hlava, respektuje ale všechno, na čem nám záleží. Pokud si přece jen chcete v nákupní horečce udělat radost, podívejte se s námi, jak při tom zbytečně nepřitížit planetě ani peněžence.

V Baťových stopách až do areálu Svit

V Baťových stopách až do areálu Svit

Neumíme si představit lepší místo, kde by pod rukama zkušených ševců a šiček mohly vznikat naše boty, než je zlínský areál Svit. Je nám tedy ctí rozšířit své působení o jeho prostory i s letitým vybavením, a navázat tak na roky tradičního řemesla jeho zakladatele Tomáše Bati, k jehož obuvnické se hrdě hlásíme. Ten areál založil už v 19. století, dnes zde však vznikají ručně vyrobené Vasky, které odsud do celé republiky putují až za vámi.

Footshop × Vasky: Když streetwear potká tradici

Footshop × Vasky: Když streetwear potká tradici

Možná jste už zaznamenali naši novou speciální spolupráci: limitovanou edici farmářek Footshop × Vasky s názvem Urban Hiking. Spojením zlínské obuvnické tradice s českou značkou prémiového streetwearu vznikl designový kousek, dostatečně pohodlný do hor a stylový do města. Vyjímat se ale bude i na sběratelské poličce, při příležitosti 10. výročí Footshopu totiž vznikl v pouhých 100 kusech.

Vyřešte letos Vánoce lokálně s tipy od Václava Staňka

Vyřešte letos Vánoce lokálně s tipy od Václava Staňka

Dopřejte si letos pravé české Vánoce! Náš Vašek pro vás sestavil pár tipů na spřátelené lokální značky, za jejichž výrobky se může s jistotou zaručit. K Vaskám je totiž pojí nejen Vaškova přízeň, ale i podobné hodnoty –⁠ všechny jsou postavené na ruční práci, kvalitních materiálech a tradičním řemesle. Sáhněte letos po lokálním dárku, u kterého přesně víte, kdo ho pro vás vyrobil.

Čtyři lokální značky, jeden nezapomenutelný dárek

Čtyři lokální značky, jeden nezapomenutelný dárek

Co vznikne, když své síly spojí čtyři lokální značky? Slibný výsledek na sebe nenechá čekat! Limitovaná edice adventního boxu od Čokoládovny JANEK je přesně takový případ, kdy dala spolupráce vzniknout něčemu neopakovatelnému. Věnujte letos dárek, na který se nezapomíná: Už jenom proto, že ho obdarovanému bude dlouhé roky připomínat jedna z jeho součástí, kožená peněženka od Vasek.

6 tipů na výlety po Česku

6 tipů na výlety po Česku

Raději byste do ruchu měst, nebo dáte přednost procházkám přírodou? Poradíme vám, kam vyrazit na jednodenní výlet nebo rovnou víkendovou dovolenou. Společně s našimi zákazníky jsme připravili průvodce, který je plný tipů na krásná místa v Česku. Vydejte se je objevit s námi!

Jak na Baťovu školu práce vzpomíná absolvent Jan Viktora?

Jak na Baťovu školu práce vzpomíná absolvent Jan Viktora?

V roce 1946 patřil pan Jan Viktora mezi 1 000 těch, kteří byli ze 4 000 účastníků vybráni jako studenti Baťovy školy práce. Už od založení v roce 1925 představovala revoluční řešení, kdy na studenty čekala nejprve 10hodinová směna a až následně výuka.

Vasky poprvé překročily hranice, a je o tom slyšet!

Vasky poprvé překročily hranice, a je o tom slyšet!

Ve Vaskách objevili zákazníci přes 55 zemí. Před časem firma jako taková poprvé překročila hranice a její cesta nemohla vést nikam jinam než k nejbližším sousedům na Slovensko. Zlín a Partizánske se spojují jako v době, kdy u nás obuvnictví vzkvétalo. I přesto, že jsou to jiná místa, směr Vasek zůstává stejný. Ruční výroba bot, u kterých víte, kdo a kde je vyrobil.

Můj účet

Zapomněli jste heslo?

Vytvořit účet

Pohodlně sledujte vaše objednávky na jednom místě a mějte k nim snadný přístup.

Už máte svůj účet? Přihlásit se