Přihlásit se / Registrace
Z důvodu vládních opatření jsou naše prodejny v Brně, Ostravě a Zlíně otevřeny jen pro výdej objednávek od 15 do 19 hodin

4 tipy na jarní kožené boty

Příroda se začíná probouzet ze zimního spánku. S tím přichází i čas na změnu – rozloučit se s naší teplou obuví, nechat se inspirovat přírodou a stejně jako ona přivítat přicházející jaro. Pojďte se podívat, které Vasky vás doprovodí při jarních dobrodružstvích.

Elegantní tenisky Vasky Teny Brown

Elegantní tenisky Vasky Teny Brown

Každý svojí stopou

S velkou radostí jsme vám v minulých dnech představili novou jarní kolekci Leny. Do těchto kožených slip on bot jednoduše skočíte během pár vteřin a bez zavazování tkaniček můžete vyrazit, kamkoliv si zamanete.

Ukažte se světu v něžných & hravých Leny Pink nebo vyjděte na povrch se svou sebejistotou v kontrastních, ale zároveň minimalistických Leny Black. Nová kolekce nazouvacích bot Leny je velmi rozmanitá. Tu svou si najdou dobrodruzi, snílci, ale i volní nespoutaní umělci. Kterými budete zanechávat svou stopu v těchto jarních dnech vy? #kazdymasvoustopu

Novinka
Leny Black

Leny Black

2 399 Kč
Aside background image

Inspirujte se přírodou

Každý z nás jistě ve svém botníku ocení pár bot, který snadno zkombinuje s ležérními, ale i se sportovnějšími kalhotami. Právě náš model polobotek Derby Pink, v minimalistickém univerzálním střihu, vám bezpochyby bude sloužit v práci stejně dobře, jako na jarní procházce parkem. Pokud zrovna růžová nehraje s vaším šatníkem, nemusíte zoufat, jarní polobotky střihu Derby nabízí velmi širokou paletu barev, tudíž si tu svou najde opravdu každý.

Derby Pink

Derby Pink

2 799 Kč
Aside background image

Barvy ve Vaskách

Jaro má spoustu barev stejně jako naše kolekce kožených tenisek. Vasky Teny jsou našimi ševci ve Zlíně ručně vyráběny v devíti barevných variantách. Sladit nové jarní boty s jakoukoliv barvou připomínající jaro tedy rozhodně nebude problém. Minimálně do jedné se určitě trefíte!

Rozkvétající stromy a keře přímo svádí k nazutí svěžích tenisek Teny Mint nebo Teny Pink. Pro ty, kteří spíše ocení klasiku před extravagancí, nabízíme modely jako je Teny Black, Teny Dark nebo Teny Brown. Pohodlně cestovat a objevovat budete moct ve všech z nich. Teď už záleží pouze na vás, do kterých se obujete a přivítáte s nimi jaro.

Teny Blue

Teny Blue

2 699 Kč
Aside background image

Nesmrtelná klasika nezradí

Nestárnoucí klasika z naší výroby. Přesně za tu považujeme nadčasový model kožených polobotek Desert Brown. Historie střihu této kožené boty sahá až do 50. let a byla navržena vojáky do pouštních akcí. Bota musela splňovat určité podmínky, aby plnila důležité požadavky - především lehkost a pohodlnost. A právě dva zmíněné charakteristické rysy jsou velkou předností této naší jarní kožené boty.

Desert Brown

Desert Brown

2 899 Kč
Aside background image

Některé Vasky si můžete vytvořit podle vlastních představ v našem 3D konfigurátoru. Střih Desert je právě jeden z nich. S lehkostí Vás doprovodí kam si jen budete přát. Budou to ikonické Desert Brown, Cognac nebo Black?

sdílet

Další příběhy

Nejsevernější místo Evropy dobudou Prostějováci. Jedou na Nordkapp!

Nejsevernější místo Evropy dobudou Prostějováci. Jedou na Nordkapp!

O malé výpravě, která vyrazila z Prostějova. Účastník Bořek Nagy spolu s kamarádem Jarkem Soldánem na nejsevernějším místě Evropy, norský Nordkapp. Cesta byla dlouhá 3047 kilometrů.

Jak pečovat o kožené boty?

Jak pečovat o kožené boty?

Máme pro vás jednoduchý návod, jak pečovat o kožené boty, aby vám mohly co nejdéle sloužit a skvěle vypadat.

Tipy na výlety po Česku

Tipy na výlety po Česku

Pojďte objevovat krásy Česka ve Vaskách! Na mnohá místa vyrazili i naši zákazníci, vydejte se s námi po jejich stopách.

Limitka oslavující naše ševce

Limitka oslavující naše ševce

5 let přineslo Vaskám 50 kolekcí a přes 60 tisíc vyrobených párů, ve kterých jste procestovali víc jak 50 zemí. Design se mění, ale to nejdůležitější zůstává. Ve všech botách, které opustí zlínskou dílnu, je otisknuta stopa řemeslného umu našich šiček a ševců.

Náš Václav dobrovolníkem

Náš Václav dobrovolníkem

Dozvíte se, jak probíhalo natáčení charitativního pořadu “Milionář mezi námi”, kterého se náš Václav zúčastnil.

Podpořte na Hithitu vznik ručně vyráběných tenisek ze Zlína

Podpořte na Hithitu vznik ručně vyráběných tenisek ze Zlína

Jak se díky Hithitové kampani stává sen o českých teniskách skutečností

Tipy na letní outfity i cestování s Pavlínou Louženskou

Tipy na letní outfity i cestování s Pavlínou Louženskou

Tipy na letní outfity, cestování a mnohem víc...

Vykročte do léta v sandálech Vasky

Vykročte do léta v sandálech Vasky

Můj účet

Zapomněli jste heslo?

Vytvořit účet

Pohodlně sledujte vaše objednávky na jednom místě a mějte k nim snadný přístup.

Už máte svůj účet? Přihlásit se