Přihlásit se / Registrace
Při nákupu nad 3 500 Kč doprava zdarma

Přijměte výzvu #dejtosvaskami!

Letošní léto přináší po dlouhé době příležitost, kdy se do toho můžeš pořádně opřít. Do objevování, cestování a překonávání hranic – nejen států, ale i těch svých. Skočte do toho naplno a přidejte se k naší letní Vasky výzvě – #dejtosvaskami. Nebojte se, nebudete na to sami. Tahle výzva má své ambasadory včetně našeho Vaška, Anny Kadeřávkové, GoGa, Marka Lambory, Gabriely Drdošové a Petra Hybše (PedrosGame).

Václav Staněk

Letní výzvu zahájil náš zakladatel Vašek. Založit v 17 letech firmu, to samo o sobě vyžadovalo kuráž. Tentokrát ale překonal jiný strach – ten z výšek. Balancoval totiž nad propastí na slackline ve výšce 28 metrů. I bez pevné půdy pod nohama ale zdárně přešel celých 26 metrů až na druhý konec. A pak zase zpátky.

A co na svou výzvu sám říkal? „Sportuji celý život, takže mi výzvy nejsou cizí. Ale když jsem stál na kraji skály a pode mnou nebylo nic než tenké lano, musím říct, že to s mou psychikou celkem zamávalo. Nezbylo mi ale než sebrat odvahu a prostě vyrazit. A i když se slackline pod nohama viklala a vzdálenost na druhou stranu se zdála nekonečná, ten pocit, když jsem konečně došel na konec, byl nepopsatelný.“

Pro jistý krok se obul do tenisek Teny Mint. Z poctivé kůže, aby mohla noha dýchat, a s anatomickou stélkou pro tu správnou oporu i v náročných situacích.

Aside background image

Anna Kadeřávková & GoGo

Po Vaškovi přebrali štafetu Anna Kadeřávková a GoGo. Ti do výzvy skočili přímo po hlavě. Doslova. Právě tak se totiž vstupuje do větrného tunelu, kde je proud vzduchu o rychlosti 270 km/h vynesl do výšky. A než se ocitli nohama zase pevně na zemi, užili si několik minut létání, otoček i divokých turbulencí.

Obuli se do kožených tenisek Teny. Natolik minimalistických, že se hodí ke všemu – i letecké kombinéze. Anička vykročila do neznáma v provedení White, Gogo zase zvolil Teny Black.

Aside background image

Kdo se jako další odváží překonat sám sebe? A při jakém zážitku nechá vystoupat svou hladinu adrenalinu? Malou nápovědu najdete tady, to hlavní se ale děje na našem Instagramu. Sledujte nás a buďte u toho!

Při čem ztrácíte půdu pod nohama vy? Přidejte se i vy k naší výzvě a překonejte sami sebe. Dokažte si, že co chcete, zvládnete! Nezapomeňte se pak o svůj zážitek podělit s hashtagem #dejtosvaskami.

sdílet

Další příběhy

O Vaskách je slyšet! A nemluví se jen o botách…

O Vaskách je slyšet! A nemluví se jen o botách…

Ve Vaskách se neustále něco děje – a ne vždy jsou v hlavní roli boty! V poslední době hledáčkům médií neuniklo několik novinek, se kterými Vasky vykročily mimo zajeté koleje. Podívejte se, čím se teď Vasky žijí, a buďte v obraze!

Zateplené Vasky – a zima vás nezaskočí!

Zateplené Vasky – a zima vás nezaskočí!

Nechte ke svým Vaskám přidat zateplenou stélku nebo podšívku z hřejivého berana a máte poctivý pár zimních bot, ve kterém vás nezaskočí ani tuhý mráz.

Vasky favoriti pro chladné sezóny: kožené farmářky i vylepšené Lydie

Vasky favoriti pro chladné sezóny: kožené farmářky i vylepšené Lydie

Abyste si podzimní a zimní dobrodružství užili opravdu naplno, vykročte ve spolehlivém páru kožených bot. S Vasky favority této sezóny, koženými farmářkami Farm Medium a dámskými kotníkovými Lydie Zip, vás nezaskočí změna počasí ani změna plánů.

Obujte se do podzimu ve Vaskách

Obujte se do podzimu ve Vaskách

Dny se pomalu zkracují a rána ochlazují – a to znamená jediné: je tu podzim! Kožené boty od zlínských ševců vás podrží při podzimních výletech do přírody i na procházce za teplým svařákem. Inspirujte se jedním z našich tipů a užijte si podzim naplno.

Nadčasová Vanilla: Proč dát přednost béžové?

Nadčasová Vanilla: Proč dát přednost béžové?

Ať už hledáte pohodlný pár pro každodenní nošení, nebo elegantní kousek pro speciální příležitosti, jako první volba se často nabízí černá. Ta však není jedinou barvou, která vypadá skvěle v kombinaci téměř s čímkoliv. Vystupte z davu v decentní béžové!

Limitka Vasky × Maappi

Limitka Vasky × Maappi

Letos slaví 700 let od svého založení Zlín, město, kde to všechno začalo. Právě tady přišel na svět nápad vyrábět poctivé české boty, a potom i desetitisíce párů Vasek, ve kterých už mnoho z vás kráčí po světě. Proto jsme se rozhodli velké jubileum uctít tak, jak nás to baví: Limitovanou edicí, která naše oblíbené město připomene na každém kroku. A tak vznikla spolupráce Vasky x Maappi. Pouhých 30 párů Vasek, které zdobí mapa Zlína od Matěje Hoška, mladého umělce, který trpí poruchou autistického spektra.

Za letním dobrodružstvím ve Vaskách

Za letním dobrodružstvím ve Vaskách

Rtuť na teploměru stoupá a s ní i chuť uzavřené boty schovat do botníku a nechat nohy volně dýchat. Najít ale letní obuv, která bude dostatečně pohodlná a praktická na celodenní pochůzky městem, a přitom dost stylová, aby doplnila jakýkoliv outfit, může být celkem oříšek. Ten jsme ale naštěstí rozlouskli za vás!

Vasky doplňky, spolehlivý doprovod na cesty

Vasky doplňky, spolehlivý doprovod na cesty

Ať už se vydáte na cestu okolo světa, nebo jen za humna, je důležité mít s sebou společníky, na které je spoleh za každé situace. A my pro vás pár takových máme. Kožené doplňky, ručně vyrobené ševci ve Zlíně, vás podrží jak ve víru dobrodružství, tak i v úplně běžný den.

Můj účet

Zapomněli jste heslo?

Vytvořit účet

Pohodlně sledujte vaše objednávky na jednom místě a mějte k nim snadný přístup.

Už máte svůj účet? Přihlásit se