Přihlásit se / Registrace

Na cestách ve Vaskách už 3. rokem

3 roky ve Vaskách, mnoho set nachozených kilometrů a procestováno nespočet krásných míst v Česku i zahraničí. Spojili jsme se s naším zákazníkem Michalem Petrů, který je na Instagramu známý jako cestovatel a fotograf @losmichalos, aby nám řekl více o svých cestách ve Vaskách.

“Vasky se mnou navštívily mnoho zemí a zažili jsme společně nespočet dobrodružství.”

Dobrodružné výpravy i každodenní procházky

„Už jsou to téměř tři roky, co Vasky denně nosím. Vyhovuje mi, že mám obuv, která je vhodná na všechny příležitosti. Ať už jdu na společenskou událost, vysokohorskou túru či válet se k moři, vždy vím, po kterých v botníku sáhnout. Vasky se mnou navštívily mnoho zemí, zažili jsme společně nesčetně dobrodružství a vždy mě zdárně dovedly do cíle.”

Michal je vášnivý cestovatel, rád na túrách prozkoumává zapadlé stezky a zachycuje nezapomenutelné západy slunce. Před časem jste ho mohli zaznamenat na našem Instagramu, kde vás vzal na téměř 20kilometrovou trasu stezkou údolím Lužnice. Dalším místem, které má prochozené křížem krážem, jsou Novohradské hory, o kterých si můžete přečíst v jednom z našich starších článků.

„S Vaskami máme za sebou mnoho set kilometrů a musím říct, že čím déle je nosím, tím jsou pohodlnější. Úplně nejraději mám své první Vasky Natur (což je na nich patrné 😁) a nejčastěji obouvám hnědé farmářky, protože jsou univerzální pro většinu cest.”

Zimní tipy pro dobrodruhy

Farm Low Brown

Farm Low Brown

2 999 Kč
Natur Caramel

Natur Caramel

2 799 Kč
Nesmeky

Nesmeky

349 Kč
Highland Black

Highland Black

3 199 Kč
Vlněná Čepice Merino Grey

Vlněná Čepice Merino Grey

799 Kč
Vlněný Svetr Merino Blue

Vlněný Svetr Merino Blue

2 999 Kč
Derby Caramel

Derby Caramel

2 799 Kč
Farm Low Black

Farm Low Black

2 999 Kč
Vlněné Rukavice Merino Grey

Vlněné Rukavice Merino Grey

799 Kč
Vlněná Šála Merino Red

Vlněná Šála Merino Red

899 Kč

Nezapomínejte na péči

Každodenní procházky třeba i jen cestou z práce jsou pro koženou obuv náročné, proto je důležité jí pravidelně věnovat potřebnou péči. Postupujte podle návodu, který jsme popsali v článku s péčí o kožené botyvyčistit, nakrémovat, naimpregnovat a to opakovat každé 3 až 4 týdny. V zimních měsících vás mohou potrápit posypové soli a nadměrná vlhkost, přečtěte si proto jak pečovat o boty v tomto období.

„Máme dobrou zkušenost s kvalitou a moc se nám líbí jejich design.”

Další z našich zákazníků

„Vasky si s manželem kupujeme, protože jsou vyrobené v Čechách za férových podmínek. Snažíme se žít šetrně k přírodě a společnosti, proto nám dává smysl podporovat právě Vasky. Máme s nimi dobrou zkušenost co se týká kvality a moc se nám líbí jejich design. Celý koncept tradičního obuvnictví ve Zlíně je nám velmi sympatický a jsme rádi, že můžeme Vasky naším nákupem občas podpořit.” Napsala nám Tereza Koudelková, která má společně s manželem v botníku už 7 párů Vasek. Pokud byste se chtěli dozvědět vše o tématu udržitelnosti a jak se k němu stavíme, sepsali jsme pro vás více.

Objevování ve Vaskách

Inspirujte se tipy na výlety po Česku a zažijte dobrodružství, které čeká téměř na každém kroku. Na našem blogu najdete mnoho článků s tipy od nás i našich zákazníků.

#VASKYNACESTACH

Jsme rádi, že vás právě Vasky doprovází na cestách! A pokud byste se i vy chtěli s námi podělit o fotky a zkušenosti, budeme moc rádi, když je nám zašlete na e-mail: marketing@vasky.cz nebo nás označíte na Instagramu s #vaskynacestach.

sdílet

Další příběhy

Vasky doplňky, spolehlivý doprovod na cesty

Vasky doplňky, spolehlivý doprovod na cesty

Ať už se vydáte na cestu okolo světa, nebo jen za humna, je důležité mít s sebou společníky, na které je spoleh za každé situace. A my pro vás pár takových máme. Kožené doplňky, ručně vyrobené ševci ve Zlíně, vás podrží jak ve víru dobrodružství, tak i v úplně běžný den.

Vkročte do jara ve Vaskách: 6 tipů na jarní boty

Vkročte do jara ve Vaskách: 6 tipů na jarní boty

Příroda se probudila ze zimního spánku. S tím přišel i čas na změnu – rozloučit se s teplou obuví, nechat se inspirovat přírodou a stejně jako ona přivítat přicházející jaro. Pojďte se podívat, které Vasky vás doprovodí při jarních dobrodružstvích.

Od našich šiček pro vás: Obujte nové Vasky baleríny!

Od našich šiček pro vás: Obujte nové Vasky baleríny!

Výroba Vasek teď žije jedním velkým vyslyšeným přáním. Nejen mnohých zákaznic, ale i našich milých šiček. Ty si k univerzálním Vaskám do města i na výlety přály i jedny speciální: Elegantní pár pro příležitosti, kdy je vzhled důležitější než nachozené kilometry. A tak přišly na svět baleríny Misty. První ryze dámské Vasky. V 5 barvách, aby si každá vybrala tu svoji, a ve velikostech 35–42.

K oltáři stylově: Řekněte své ano v teniskách na míru!

K oltáři stylově: Řekněte své ano v teniskách na míru!

Vkročte do společného života stylově! Párové svatební tenisky Teny uzpůsobené novomanželům na míru jsou jedinečným doplňkem, který vypadá skvěle naživo i na fotkách a bude krásnou vzpomínkou na váš svatební den. Hlavně v nich ale můžete k oltáři kráčet jistým krokem a naplno tančit až do pozdních nočních hodin, pohodlí zaručeno! Každý pár je pro vás vyrobený ručně zlínskými ševci z kvalitní kůže.

Jak zbavit kožené boty zápachu?

Jak zbavit kožené boty zápachu?

Představa toho, že se někde budete muset vyzout, je pro vás stejně nepříjemná jako zápach, který se line z vašich bot? Pojďte se s námi podívat, jak zatočit s nelibou vůní obuvi a jak jí jednoduše předcházet.

Jak začít s barefootovou obuví?

Jak začít s barefootovou obuví?

Říká se, že kdo se jednou začne obouvat do barefoot obuvi, už nechce jinak. A něco na tom bude. Speciální obuv s tenkou podrážkou a charakteristickým střihem, který umožňuje volný pohyb prstů, vám pomůže navrátit přirozený styl chůze i zdravý postoj. Než se však vaše nohy, které strávily celý život v běžné obuvi, naučí zapojovat ty správné svaly a využít plný potenciál chodidla, je dobré jim přechod na barefoot trochu usnadnit.

Lehký krok i svědomí: Jsou tu první vegan Vasky!

Lehký krok i svědomí: Jsou tu první vegan Vasky!

Nejednou jsme od našich příznivců zaslechli, že by sice rádi obuli své Vasky, ale k jejich životnímu stylu a přesvědčení zkrátka pravá kůže nesedí. A protože se každým svým krokem snažíme posouvat kupředu, chvíli jsme si s touto myšlenkou pohrávali, dlouho zkoumali a testovali, až jsou konečně tady: úplně první 100% veganské Vasky.

Zasněžená dobrodružství: 5 tipů na zimní výlety ve Vaskách

Zasněžená dobrodružství: 5 tipů na zimní výlety ve Vaskách

V zimě dá sice možná víc přemáhání vylézt z vyhřáté postele do mrazivého chladu venku, dobrodružství v zasněžené krajině se vám ale bohatě odvděčí kouzelnou atmosférou a výhledy. Obujte se a vyrazte s námi objevovat! Pokud už jste předchozí várku vyčerpali, i letos pro vás máme nekolik zajímavých tipů na zimní výlety!

Můj účet

Zapomněli jste heslo?

Vytvořit účet

Pohodlně sledujte vaše objednávky na jednom místě a mějte k nim snadný přístup.

Už máte svůj účet? Přihlásit se